reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chce być piękna...i zrelaksowana!!!

osinka pisze:
dziewczyny, poratujcie - mi włosy wypadają całymi pasmami, są wszędzie!!! mam nadzieję, że to w końcu minie! nie biorę żadnych witamin, kupiłam sobie dość drogi dermatologiczny szampon nawypadanie włosów i nici - nie działa!!!!
chciałam sobie zrobić pasemka, ale chyba dam sobie spokój w związku z marnymi włosami :(
[/quote
...najlepiej poczekaj z tymi pasemkami ....jedyne co nie zaszkodzi to podciecie koncowek.......moze zacznij wlasnie brac jajies witaminy.......z tego co kojarze to karmisz piersia.....i moze twj organizm potrzebuje dodatkowych witamin.........bo dzidzia wszystko wysysa.....
ja tez przez ostatnie dwa miesiace nie biore witamin ale chyba zaczne brac ponownie bo widze roznice.......
 
reklama
osinka pisze:
dziewczyny, poratujcie - mi włosy wypadają całymi pasmami, są wszędzie!!! mam nadzieję, że to w końcu minie! nie biorę żadnych witamin, kupiłam sobie dość drogi dermatologiczny szampon nawypadanie włosów i nici - nie działa!!!!
chciałam sobie zrobić pasemka, ale chyba dam sobie spokój w związku z marnymi włosami :(
Bo na takie pociazowe wypadanie wlosow poprostu nic nie dziala :-[ ,musza wypasc te co maja wypasc i bedzie dobrze.No dziewczyny,przeciez wiecie ze w czasie ciazy pod wplywem hormonow nasze wlosy robia sie ladniejsze,lsiace i przestaja wypadac.A przeciez wlosy sie jednak starzeja,duza ilosc z niech umiera i musi wypasc.Jakby nam tylko rosly wlosy a nie wypadaly to mialybysmy las na glowe a nie wlosy(osobiscie nie mialabym nic przeciwko ale tak juz jest) No i wyobrazcie sobie- przez 9 miesiecy na naszych glowach gromadzily sie wlosy ktore juz skonczyly swoj zywot,to teraz musza w koncu wypasc i to w taki krotki czas.
Dodam jeszcze ze do niedawna u mnie bylo to samo- nawet majka w pyszczku miala moich wlosow ::) Trwalo to prawie 2 miesiace i tak jak trwalo ,tak pewnego dnia zauwazylam ze juz prawie nie mam wlosow na poduszce.I teraz jest juz o k.A nie uzywalam zadnych drogich szamponow,zadnych odzywek,bo stwierdzilam ze to bez sensu.NIe farbowalam tez wlosy.
 
benita_29 pisze:
Bo na takie pociazowe wypadanie wlosow poprostu nic nie dziala  :-[ ,musza wypasc te co maja wypasc i bedzie dobrze.

Benitka- trzymam Cię za słowo ;D ;)
Chyba będę sobie to codziennie powtarzać... ;D
Nie ma co się dołować...
 
byłam u fryzjera !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

osinka jest świetny środek - poleciła mi go lekarka.
tani

henna vax - dostępna w aptekach - kosz w zależności od pudełka - ale nie jest drogie ( ja mam średnie opakowanie - ok 23zł)
 
benita_29 pisze:
mokkate pisze:
ANIK78 pisze:
Mój mąż też zajmuje się farbowaniem moich włosów. Ostatnio farbował mi po 22:00, był wtedy padnięty i myślał, że odstawił fuszerkę, a okazało się, że włosy zostały pokryte równomiernie :)

Mój też mnie farbuje i muszę przyznać, że jestem zadowolona.
Mają chłopy cierpliwość ;D

Ale włosy mi lecą okropnie. Czy znacie jakieś dobre sposoby,żebym nie została całkiem łysa??????
Mokkate,najlepsza metoda to odstawic na jakis czas farbowanie,bo od farby jeszcze bardziej wypadaja wloski  :-[ chociaz ze mna tak jest.

Jak to odstawić? ;) To mam wybór- albo siwa, albo łysa ;) :laugh: ;)
 
ja znalazłam sposób, żeby było mało włosów na poduszce. Codziennie rano i wieczorem wyczesuję je (koło 100 ruchów szczotką ::) )
W dół i z łową w dół. Czeszę się nad wanną, żeby włosy nie plątały się po całej chałupie i widzę, że ich nie widzę ::)

KarolkaZ! Byłam dziś w drogerii Douglas (jak to się pisze????)
U nas chwalone przez Ciebie lakiery są tylko w takich naturalnych kolorach, u Ciebie też?
 
osinka jesli chodzi o witaminy na wlosy i paznokcie to polecam Merz Special Dragges zawsze mi pomagaja i moim kolezankom tez pomagaly!! Iwec polecam!!
 
reklama
Do góry