reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chce być piękna...i zrelaksowana!!!

A ja chciałam tipsy - niestety nie wiem czy mi nie będzie szkoda 110 zł w szczególności, że zamówiłam w Avonie kosmetyki za 110 zł - jak Rafał się dowiedział to myślałam, że mnie zabije :D Ale czego się nei robi dla lepszego samopoczucia :D :D :D
 
reklama
Mama Boo pisze:
A ja chciałam tipsy - niestety nie wiem czy mi nie będzie szkoda 110 zł w szczególności, że zamówiłam w Avonie kosmetyki za 110 zł - jak Rafał się dowiedział to myślałam, że mnie zabije :D Ale czego się nei robi dla lepszego samopoczucia :D :D :D

miałam tipsy - kosztowne, trezba odnawiać - odpadają - nawet najlepsze...

niszczą paznokcie - nie polecam
 
ja w ramach poprawienia samopoczucia kupiłam sobie porządny depilator i nogi do kolan - nie bolą ale gorzej z górną częścią.
 
agawa1 pisze:
ja w ramach poprawienia samopoczucia kupiłam sobie porządny depilator i nogi do kolan - nie bolą ale gorzej z górną częścią.

ja nawet pachy spróbowałam - jedną mi się udało :)

przeliczyłam i wuzyty u kosmetyczki wychodziły duuużo drożej
 
azik pisze:
agawa1 pisze:
ja w ramach poprawienia samopoczucia kupiłam sobie porządny depilator i nogi do kolan - nie bolą ale gorzej z górną częścią.

ja nawet pachy spróbowałam - jedną mi się udało :)

przeliczyłam i wuzyty u kosmetyczki wychodziły duuużo drożej
ja musze sie nastawić psychicznie, w końcu to nie poród no nie :)
 
azik pisze:
agawa1 pisze:
ja w ramach poprawienia samopoczucia kupiłam sobie porządny depilator i nogi do kolan - nie bolą ale gorzej z górną częścią.

ja nawet pachy spróbowałam - jedną mi się udało :)

przeliczyłam i wuzyty u kosmetyczki wychodziły duuużo drożej
pachwy to najlepiej laserem zalatwic-raz a dobrze...i na zawsze,bo depilatorem booooliiii,a golenie to nie najlepsze rozwiazanie.ja sie wlasnie ostatnio zastanawiam nad laserowym sposobem usuniecia owlosienia :p ,gdzies w necie znalazlam nawet strone i cennik-chyba cos kolo 200zl kosztowaloby.
 
benita_29 pisze:
azik pisze:
agawa1 pisze:
ja w ramach poprawienia samopoczucia kupiłam sobie porządny depilator i nogi do kolan - nie bolą ale gorzej z górną częścią.

ja nawet pachy spróbowałam - jedną mi się udało :)

przeliczyłam i wuzyty u kosmetyczki wychodziły duuużo drożej
pachwy to najlepiej laserem zalatwic-raz a dobrze...i na zawsze,bo depilatorem booooliiii,a golenie to nie najlepsze rozwiazanie.ja sie wlasnie ostatnio zastanawiam nad laserowym sposobem usuniecia owlosienia  :p ,gdzies w necie znalazlam nawet strone i cennik-chyba cos kolo 200zl kosztowaloby.

ale to chyba tylko cena za jeden zabieg, a zabiegów to różnie potrezba - u mnie pewnie z 6...
 
reklama
azik pisze:
benita_29 pisze:
azik pisze:
agawa1 pisze:
ja w ramach poprawienia samopoczucia kupiłam sobie porządny depilator i nogi do kolan - nie bolą ale gorzej z górną częścią.

ja nawet pachy spróbowałam - jedną mi się udało :)

przeliczyłam i wuzyty u kosmetyczki wychodziły duuużo drożej
pachwy to najlepiej laserem zalatwic-raz a dobrze...i na zawsze,bo depilatorem booooliiii,a golenie to nie najlepsze rozwiazanie.ja sie wlasnie ostatnio zastanawiam nad laserowym sposobem usuniecia owlosienia :p ,gdzies w necie znalazlam nawet strone i cennik-chyba cos kolo 200zl kosztowaloby.

ale to chyba tylko cena za jeden zabieg, a zabiegów to różnie potrezba - u mnie pewnie z 6...

Z tym laserem to wszystko fajnie ale jak sie bylam dowiedziec, ile zaiegow na moje nogi bedzie trzeba to pani nie byla pewna na poczatku mowila ze moze 3 wystarcza a pozmiej cicho wspomnaila, ze rekordzistki to i nawet 10 maja.
Znajoma zrobila sobie wasik laserem - czula sie po nim jak po saringu bokserskim i stwierdzila, ze nigdy wiecej lasera, na kolejne zabiegi juz sie nie zdecydowala. A mnie cały czas kusi, żeby raz na zawsze włosów zbędnych się pozbyć.
 
Do góry