reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chce być piękna...i zrelaksowana!!!

ja też zawsze bezbarwny albo cielisty - tak teraz mi się zachciało na kolorowo czyli na wiśniowo ;D (piękny kolorek) - a co mi tam...ale kończę na dziś tą zabawę bo jutro rano pobudka - ałe szczęście na stopy mogę założyć skarpetki, gorzej z dłońmi.... hm... ;D
 
reklama
Ja też na czerwono nie bardzo, ale są np. fajne brązy czy np. bordo, wiśnia, jak pisze Iwosz - fajnie wyglądałyby paznokcie dopasowane  do stroju na przykład, no ale cóż... jak się nie ma ręki chemika...  ;D ;D ;D

Ostatnio ćwiczę francuski manicure  ;D I zawsze lewa ręka prosto i ładnie, no bo malowana "sprawną" prawą ręką, a prawa...eehhh szkoda gadać...  ;D Ale nie poddaję się ;D Podoba mi się ten styl i może kiedyś uda mi się ładnie i prosto malować :)
 
co robicie by nie ogryzac???? ja obgryzam na maksa!! nie tylko paznokcie ale i skórki... wygląda to okropnie ale jest silniejsze ode mnie... niestety.
ja też nie potrafię malować sobie paznokci, katastrofa. Tylko bezbarwne i odżywki, by tak ładnie się błyszczały.
A u nóg w ramach poprawy nastroju zrobiłam sobie u Pani pedikiurzystki "francuskie" pazurki, super wyglądają do sandałków :) Mam fajną panią, która przychodzi do domu i bierze za pedikiur 40 zł :) tyle tylko, że jest straszną gadułą... no ale coś za coś :) i nie muszę załatwiać dla synka kogoś; a ostatnio to jeszcze Miłek się załapał na profesjonalne obcinanie :laugh: :laugh:
Teraz muszę iść do fryzjera, bo to co mam na głowie dawno przestało być fryzurą a jest kostropatym tworem... wyglądam fatalnie. Może któraś z was poleciłaby mi fajną fryzjerkę z W-wy, bo jak dotąd nie ma swojej ulubionej...
 
Inkaa, ja nie obgryzam paznokci, więc nie wiem co poradzić, Ale czasem zdarzy mi się skórki - tj. w sytuacji kiedy jakaś mi wystaje , kiedy zrobi mi się tzw. zadziorek ;D Nie potrafię tego powstrzymać, za bardzo mnie to drażni ;D
 
reklama
Do góry