reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chce być piękna...i zrelaksowana!!!

pytia: widzę, że kupiłaś już witaminy. ja zazywam falvit, te co w ciazy :)

iwosz: ja mam sposób na pozapaznokciowe akcje lakiernicze. Patyczek do uszu namoczony w zmywczu i OGIEN! wyciertasz nim to co wylazło poza paznokiec :)

ja zrobilam sobie w poniezdziałek francuski manicure i bylam z sibie dumna, bo wyszedł. Mialam krokie paznokcie i bylo latwiej malowac :)
 
reklama
Kinga WOW-ja frencza sobie sama nie umiem zrobic-kiedys napaliłam sie na takie naklejki ktore mialy ulatwic zrobienie sobie frencha -ale byly takie do dupy ze lakier spywal pod-najlepsza w moim przypadku jest zwykla tasma klejaca ktora sobie przyklejam na polksiezyc i dawaj smaruje bilaym lakierem.
 
Jako,że od jutra zaczynamy zapoznawanie się z nianią ja w ramach zostawiania dziewczyn samych umawiam się z kosmetyczką i fryzjerką na dorowadzenie mnie do stanu pozwalajacego na oficjalne spotkania pracowe.

Paznokcie u rąk w czasach studenckich malowałam na rózne odjechane kolory wyzywający czerwony taki jak płachta na byka tez czasami bywał. a teraz grzeczniutki blady róż. Za to stopom czasami się dostanie jakiś ekstrawagancki kolorek. A do malowania paznokci najfajniejsza była siostra :) teraz mieszka trochę daleko, ale jak przyjeżdza to jak trzeba brwi mi wyreguluje ( wolę wizytę u stomatologa niz samej regulowac brwi)

Wczoraj miałam kolejne starcie z fryzjerka, czemu każda chce mnie na blond farbować ?? najpeirw miałam włosów nie farbować, pózniej stwierdziłam a czemu nie najwyżej wszystkie wypadną, ale jak fryzjerka o modnym kolorze zaczęła mówic i miał byc to blond to stwierdziłam, że jeszcze się nie zdecydowałam i fotel opuściłam ,a kawę w międzyczasie wypiłam :) we wtorek jednak muszę iść kłaki podciąć i mam nadzieję, ze kawę też dostanę i nie każa za tą poprzednią płacić:)
 
inkaa5 pisze:
co robicie by nie ogryzac???? ja obgryzam na maksa!! nie tylko paznokcie ale i skórki... wygląda to okropnie ale jest silniejsze ode mnie... niestety.

ja tez obgryzam - walczę jak mpgę, czsami nawet cosik wyhoduję :)

pakudny nałóg
teraz mam kuracje alessandro (kosztowała prawie 100 zł) ale wydaje mi się że działa - paznkokcie bardzi się wzmocniły
iczywicie nie udało mi się systematycznie dzień w w dzień ale jest OK

musze iść do fryzjera - bo czas na pracę, ale nie wiem jak się ściąc - już mi sie nic nie podoba :(

przytyłam 2 kg i zrobił mi sie brzuch jak w 6 miesiącu !!!!!

cholerka a od dwóch tygodni namiętnie ćwiczę i ograniuczyłam słodycze, buuuuuuuuuuuu
 
ja w ramach poprawy samopoczucia nałożyłam sobie kolorek na włoski i niestety ściełam je o jakieś 6 cm...mam nadzieję,że trochę się wzmocnią....apropo paznokci maluję namiętnie na wszystkie kolory...dzisiaj np mam ogniście czerwone :D
 
reklama
catherinka pisze:
Azik, a co to za kuracja? Możesz coś więcej o niej napisać?

z firmy allesandro
sztyft z serum do skórek i paznokci
odzywak w lakierze do paznokci

koszt ok 95 zł - powinno starczyć na miesiąc użytkowania codziennie, ja mam juz drug miesiąc i używam mniej więcej 4-5 razy w tygodniu (sztyft pcodzinnie z lakierem gorzej :) )

widze poprawę - ale niestety na obgryzanie nie pomaga - tu już tylko silna wola, której zbyt często mi brakuje...
 
Do góry