reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cesarskie cięcie! i wszystko co z nim związane

dziewczyny za 13 dni mam cc w esculapie. Strasznie się boję i już nie mogę doczekać się aż będzie po wszystkim i zobaczę swoje Maleństwo. Napiszę jak było, jak wrócę ze szpitala.
eMka86 kciukaski zaciśnięte :-):-):-) i powodonka :-):-):-)
ja jutro op... dziś jadę na wizytę kontrolną i ustalenie terminu cc :-)
 
reklama
STOPI słoneczko kosiane w Warszawskich szpitalach to bez znajomości totalna klapa :no: może jak się u nich prowadzi ciążę to da sie coski dogadać, ale tak to patrzą na człowieka jak na zwyrodnialca :szok: Ja jeżeli niunia posiedzi jeszcze grzecznie w brzuszku minimum dwa tygodnie (pod ich opiekę mogę oddać się dopiero od pełnego 35 tygodnia) wybieram się do Iatrosu ... Koszta może spore (6400) , ale oszczędzałam od samego początku chcąc mieć godziwe warunki na ten jedyny w swojm rodzaju dzień :tak:

beata - ja rodzilam w iatrosie, we wrzesniu 2008, szczerze polecam. I masz racje, to jeden z najszczesliwszych dni w zyciu i warto zaplacic kazde pieniadze, by wspominac go tak, jak sobie wyobrazilo... Ja szczerze mowiac nawet nie liczylam, ze bedzie az tak super :tak:
 
beata - ja rodzilam w iatrosie, we wrzesniu 2008, szczerze polecam. I masz racje, to jeden z najszczesliwszych dni w zyciu i warto zaplacic kazde pieniadze, by wspominac go tak, jak sobie wyobrazilo... Ja szczerze mowiac nawet nie liczylam, ze bedzie az tak super :tak:

Gagunia ślicznie dziękuję za słówko :-):-):-) zapisana jestem na 30 lipca na 8 rano :-):-):-) Lekarze przemili :tak:mam nadzieję że do końca wszystko będzie super :-) Miała bym do Ciebie słoneczko jeszcze jedno pytanko : jak sobie poradziłaś z badaniem przesiewowym słuchu u maluszka ??? Ja zabardzo nic nie mogę znaleść ... :no:
 
Gagunia ślicznie dziękuję za słówko :-):-):-) zapisana jestem na 30 lipca na 8 rano :-):-):-) Lekarze przemili :tak:mam nadzieję że do końca wszystko będzie super :-) Miała bym do Ciebie słoneczko jeszcze jedno pytanko : jak sobie poradziłaś z badaniem przesiewowym słuchu u maluszka ??? Ja zabardzo nic nie mogę znaleść ... :no:

Dr Ostaszewski poda Ci nr telefonu, adres do miejsca, gdzie to badanie mozna zrobic. Nie jest ono obowiazkowe, tylko zalecane, i ja, szczerze mowiac, nie robilam go. Ale tak jak mowie, jesli bedzie Ci na tym zalezalo, dostaniesz namiary :tak: Powodzenia na wizycie :-)
 
Aaaa... 30 lipca o 8 rano masz termin CC!!!! dopiero teraz sie kapnelam :-):-):-) popatrz jaki mialam humor w momencie, kiedy dr Ostaszewski wbijal mi sie w kregoslup w celu zaaplikowania ZZO :-D
 

Załączniki

  • cc.jpg
    cc.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 78
gagunia dziękuję za info :-):-):-) widzę, że wybrałyśmy tego samego doktorka anestezjologa :-):-):-) minkę masz przednią więc bać się nie mam czego :-):-):-) cała ta klinika ogólnie napawa optymizmem bijącym od lekarzy więc stres na bok :-) Zdróweczka dla Zuzanki ( wachałam się między Zuzanką a Roxanką wygrała Roxanka) buziaczek :-)
 
gagunia dziękuję za info :-):-):-) widzę, że wybrałyśmy tego samego doktorka anestezjologa :-):-):-) minkę masz przednią więc bać się nie mam czego :-):-):-) cała ta klinika ogólnie napawa optymizmem bijącym od lekarzy więc stres na bok :-) Zdróweczka dla Zuzanki ( wachałam się między Zuzanką a Roxanką wygrała Roxanka) buziaczek :-)

beatka, dr Ostaszewski jest wlascicielem tej kliniki, szczerze mowiac nikt mi nie proponowal skorzystania z innego anastezjologa :-p ale widze, ze Ty tez pelna dobrego nastawienia jestes, wiec bedzie OK :-):-) Roxanka - super, jeszcze przez X - w ogole czas :-D:-D daj znac, jak juz bedziesz tulila malenstwo w ramionach :-):-)
 
nie zebym chciala potepiac czy cos... ale poprostu z czystej ciekawosci... co takiego zlego jest w porodzie sn ? padlo tu okreslenie ze kto sie wstydzi? nie no serio?.... wiec jak to jest czemu cc?
 
nie zebym chciala potepiac czy cos... ale poprostu z czystej ciekawosci... co takiego zlego jest w porodzie sn ? padlo tu okreslenie ze kto sie wstydzi? nie no serio?.... wiec jak to jest czemu cc?


Dobre pytanie :tak: tez jestem ciekawa :sorry2:
Dodam, że pierwsze dziecko sn a drugie cc. Jakbym miała wybierać to wolę sn:sorry2:
 
reklama
Do góry