reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Było ... I ubyło

reklama
Brawo Rurka! Ja niestety nie mogę z wiadomego powodu ;-) ale, gdyby nie to to juz bym sie chwalila waga ;-) Do boju! Jesien idzie, wiec nie ma wieczornego podjadania :p Biegac :-D Dzieki temu moze grypa przejdzie bokiem! Czekam na relacje i trzymam mocno kciuki!
 
wątek nigdy nie cieszył sie popularnością ;-)
Co u Ciebie ? Jak tam samopoczucie???

U mnie 68 kg ... jeszcze dwa i będę miała bmi w normie!!!!! ale już nie mam takiej motywacji ani ciśnienia bo super się czuję :tak:
 
Rurcia wow tylko dwa kg jeszcze?! Wiesz jak to mało. Bierz się do roboty! Wiem, że się łatwo mówi, ale to nie 20kg, więc w miesiąc dasz radę z pocalowaniem ręki. Ja tyje :p Ale po porodzie mam zamiar ostro się zabrać za siebie :-D
 
Jasne, że tak! Już układam menu na po ciąży :-D Dziś jadłam frytki i jeszcze mam lody na pożegnanie :p Lato idzie, więc trzeba rozpocząć akcje bikini. Choć w moim przypadku dochodzą rozstępy, więc o bikini mogę zapomnieć.
 
reklama
Ojoj rozstępy i ja mam mega! I flak na brzuchu! Po trzech ciazach pamiątki ;-) ale im mniej kg tym samopoczucie lepsze ... choc mi 3 kg wskoczylo i teraz z nimi walczę a wlasciwie to mam cichą nadzieję że uda mi się zrzucić więcej ;-)

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
A co do frytek i lodów to jedz kochana bez wyrzutów poki jeszcze mozesz ;-) podogadzaj sobie bo zaraz wszystko się utnie :p
 
Do góry