reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Witajcie

Monia można, pewnie! Parę słówek o sobie?

Asiakris nie pomogę. W necie jednak, głównie na tablicy widzę sporo ogłoszeń ciuszków i akcesoriów typu foteliki, wózki, Komisu Chatka, który jest na Żwirki i Wigury. Może tam coś ciekawego będzie.

Kiedyś był też taki punkt na glinkach zdaje się, że to ul. Placu 6-o letniego i jeszcze jeden na jednej z ulic w bok od Brzozowej, Orzeszkowej albo Jesionowa, to było kilka lat temu, nie wiem czy nadal funkcjonuje. Zawsze też parę fajnych ciuszków znalazłam na błoniu w lumpku w tym 10-piętrowym bloku, który stoi w pobliżu pętli na błoniu. Ale jak mówię, te punkty były mi znane jak mój starszak był mały.:tak:
 
Witam

Alllle dawało w nocy nie?! :tak::szok:
Wstałam na równe nogi i leciałam okna pozamykać, żeby wyciszyć huki. Na szczęście się nie pobudzili, choć młodszy skakał przy każdym głośniejszym uderzeniu.
 
hej :-) ooo coś się na forum ruszyło:-) u nas bez zmian bujam się z moją refluksową córunią, jesteśmy takie powsinogo-włóczykije hihi chcemy do października się przeprowadzić i jest teraz akcja wybierania wszystkich elementów do domku :)
Na M.C Skłodowskiej jest duży lumpeks Werona i tam też są chyba ciuszki dla dzieci w poniedziałki są tam dostawy i podobno jest tam wtedy szał!!
 
a ja nie wiem ostatnio w co rece wlozyc, latam od rana do wieczora, to tu to tam z dwojka na karku ;)

jutro u mnie na dzialeczce spotkanie grupy wsparcia kobiet karmiacych :) 12 kolejne mamowe klubowe spotkanie jakby ktoś chcial dolaczyc :)

dzien za dniem mi tak blyskawicznie leci ze trace orientacje w czasie hehe
 
reklama
Hejka
Dziś pierwszy dzień przedszkola po wakacjach. I jak na złość rano okazało się, że akumulator zdechł! Mati zawiedziony...poszliśmy więc na pieszo.
Właśnie wróciliśmy z Danielem. Półtora godzinny spacer o 7 rano? Bosko:dry::dry::dry: No ale czego się dla dziecka nie zrobi.
 
Do góry