reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

No dokładnie. My stosujemy tą pastę
sensodyne-pro-szkliwo-pro-namel-pasta-dla-dzieci-6-12-lat-d12479_1_1112.jpg
 
reklama
Witam!

Upału ponoć jutro maja odpuścić :-( oby wrócily jeszcze!

Znajomy temacik, czego my już nie robiłyśmy i jakich past nie kupowałam a i tak zęby żółte, z nalotem nie to co mleczaki bileusie i piękniusie!
Pro szkliwo raz kupiłam ale córcia jej nie lubi smakowo, przeważnie kupuje Elmex, ale próbowałam chyba wszystkich i nie widze różnicy :no: szczotkę elektryczna też ma i to samo! Trudno - ważne, że zdrowe :-)
 
U nas też odpukać wszystko zdrowe. Może to tak ma być...taki urok, jeszcze rok, dwa i może się unormuje...

Czekam tam na odpowiedź specjalisty i nie wiadomo kiedy się doczekam;-). Prędzej chyba zaliczymy naszą dentystkę.
 
No i pogoda się zjechała.
I dobrze. Bo człowiek od upałów odpocznie a i ziemia już deszczu naprawdę potrzebowała. Sucho na wiór było.

W tej sytuacji to dzisiaj chyba do mamy skoczę.:tak:
 
my już przy śniadaniu, przed 9 masakaaaa hihi :-)mamy dziś z Weroniką dużo do załatwienia odstawić auto do serwisu bo jakiś miły kierowca przejechał się po nas na parkingu :-( potem na budowę w poszukiwaniu dobrego fachowca od wykończeń :-) bo jeden umówiony nas wystawił :-( i tak cały dzień w rozjazdach :-)
 
hello, my dzialkujemy sie , ale dzisiaj wracamy... jutro fryzjer a w srode do warszawki do rodziny:)

ma ktos ochote wpasc do nas na dzialeczke dzisiaj ? takie mamowe spotkanko o 14 hehe

adas myje elmex'em caly czas ale on juz ma baaaardzo zniszczone zabki.

Dadu wczoraj wylazla jedynka, bardzo szybko i juz mi piersi poranil taz ze kazde przystawianie konczy sie moimi łzami ... ehhhh

zrobilam zestawienie jak adas mial 4 miesiace i dadu :p
oto moje klony :p
4msc.jpg

a i standardowo prosze o głosiki :p
Historia | Mobilne biuro mamy, wygraj swoje mobilne biuro
 

Załączniki

  • 4msc.jpg
    4msc.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 22
Agnieszka, ładne kloniki - macie talent :-)
U mnie dziś 18stka w domu to i czasu na spotkanie nie było, do tego pogoda taka na spanie... obiecują powrót upałów i już się doczekać nie mogę ;-)
 
Witam
Ale kosi!!!!!!!!! Brrrrrr

Agnieszka normalnie identyczni prawie!:szok::tak:

Kobietki podpowiedzcie gdzie tanio ale i dobrej jakości(w sensie nie chiński bubel) można kupić pierdoły z Monster high? Widziałam w smyku mnóstwo tego i ciuszki i jakieś tam dodatki, ale to strasznie drogie jest:no:! Może któraś z Was kupowała ostatnio? Bo ja kompletnie nie obeznana w temacie i tych rzeczy i cen. A potrzebuję na wrzesień na prezent. Może w którymś markecie jest tanio?
 
reklama
Krolcia moje dziecko do wakacji szalało za Monster teraz zmiana na Ptaki ;) Dziś byłam w Galerii Pomorskiej i wydaje mi się, że na sali było trochę Monsterów. Ogólnie jak nie szukam to wszędzie je widze :) a Ptaków brak !
 
Do góry