reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

No wreszcie się zarejestrowałam bo wcześniej tylko przeglądałam forum.Jestem z Bielaw.Mojego synka urodziłam 8 marca w Bizielu.Pozdrawiam!
 
reklama
Mnie bardzo się podoba wersja Asioczka! Co Wy na to?Witaj Dzunia! Dasz radę przyjść na spotkanko?
 
Dobra, to ja jestem gotowa zaryzykować spotkanko z Wiktorem - ale moje drogie ciocie forumowe - proszę go tak zabawiać, żebym nie musiała płacić za szkody ;)
 
Karwiw, ja mam nadzieje na spotkanie poza lokalem zamkniętym :)
Sądzę, że gołebie wzbudzą chociaż chwilowe zainteresowanie Twojego urwisa.

Siedzenie w gwarze i zamkniętym pomieszczeniu Maja zdecydowanie nie bawi - no chyba, że jakiś obrus można ze stołu ściągnąć :)

Dzunia witaj !!
 
Tym bardziej piszę się na to spotkanie i też po cichu liczyłam na taki obrót sprawy, ale zazwyczaj spotykałyście się w kawiarni, stąd moje obawy.
Zamawiajmy w takim razie pogodę. I do zobaczenia za tydzień.
 
Z tego co wiem - ustalona została przyszła niedziela.

Melanie - oczywiście że jest - a zatem specjalnie dla ciebie


uuups nie mogę nic załączyć, spróbuję jeszcze raz
 
reklama
Tym razem się udało !!!
Tak sobie rolkujemy czasem (to było pod koniec września, bo jeszcze miałam dłuższe włosy) - ale teraz już troszkę za zimno.
 
Do góry