reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Asioczek, siedziałam w fotelu i się ubierałam, a Misiunia próbowała mi uciec. Do tego przyglądałam się Majeczce. Może kojarzysz?Jestem bardzo chętna na spotkanie. Mnie tez najbardziej pasuje weekend. To kiedy i gdzie się umawiamy?
 
reklama
Ale szarzyzna na dworze...... nic tylko się gdzieś zaszyć i przespać cały dzień.
Mój mały zasypia ostatnio na 2 godziny i budzi się jak jest już kompletnie ciemno, całkiem zdezorientowany, nie chce mu się wstać. Bez sensu taka pora roku, a zmiana czasu wcale nie wpływa na dziecko pozytywnie.
 
Kariwiw ja lubie te szara jesien..dziwne nie? Bo ja listopadowa jestem:tak: Dobrze sie czuje. Zeby jeszcze czasu wiecej bylo..

Na spotkanie sie pisze - moze byc weekend, moze jakis spacerek??? Jesli pogoda by sprzyjala..
 
Arabella czyli Misia to młoda dama, która samodzielnie na spacer się wybierała i tylko dzięki spostrzegawczości pani recepcjonistki jej wielka ucieczka została udaremniona :) :) :-):-)Bardzo z niej rezultna osóbka :)

Co do spotkania, nam w ten weekend tylko sobota pasuje i to w mocno okrojonych godzinach 12-14, kolejny weekend jesteśmy do dyspozycji po 11. Spacer jak najbardziej nam pasuje. Jako zmotoryzowane, dojedziemy w każdą część miasta, więc czekamy na propozycje gdzie.

A gdyby któraś wybierała się w okolice Starego Rynku w dzień powszedni to ja w godzinach pracy mogę się na chwilę wyrwać :) :-):-)

Jesień lubię, ale ta mżawka mnie wkurza i te okropne korki na drogach ... Ale korki to niezależnie od pory roku, ale po wakacyjnym luzie mam ich dosyć.
 
No to ja bym sie pisala...
Najchetniej na Starym Rynku albo gdzies w poblizu bo nie wiem jak z mezem - czy czasem nie bede liczyla na 301:confused:
 
czytam sobie jak sie tu umawiacie i wcale nie jest mi wesoło :wściekła/y:
juz mi Was brakuje ....

wiedzialam , ze tak będzie :eek:

no ale mozecie mnie pocieszyć fajnymi fotkami ze spotkania
dużo, dużo, dużo fotek :tak::-)
 
Qrczę, ten weekend to chyba jedyny wolny dla mojego męża w tym semestrze więc chciałabym spędzić go z nim, a w następną sobotę pracuję :-(. A co powiecie na następną niedzielę? ALbo będę musiała poczekać na następne spotkanie :-(
 
Mi następna niedziela pasuje :)

Mel, foty postaramy się zrobić :) Czekam z niecierpliwością na dalszy ciąg przygód na blogu :)
 
Ja nie mam planow wiec teoretycznie tez mi pasuje;-) Moze w tym czasie jeszcze ktoras mama sie dolaczy...:-p
 
reklama
może mi się uda 2 kolejne mamy ściągnąć :)
Lokalizacja okolice Starego Rynku jak dla mnie jak najbardziej ok.

A ja dzisiaj o 2:20 zostałam najprawdziwszą ciocią, ale się cieszę :) !!
 
Do góry