reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Kariwiw fajnie jezdzicie
Musimy sie kiedys umowic na rolki z dziecmi
Jak sie jezdzi parasolka?? Na rolach oczywiscie...
Moja ma amortyzatory ale mam obawy...
Emmaljunga bym nie miala obaw, przyznam ze z Agata jezdzilam duza spacerowka polskiej firmy, bylo gicio
Na spotkanie sie wciaz pisze:-p

Poczytajcie plisssss, tylko do konca :-D
Kandydat K. Kononowicz :-D YouTube - Krzysztof Kononowicz - rzetelny kandydat na prezydenta
 
reklama
Jeździ się dość ciężko - tzn amortyzatory ok, ale waga Wiktora to już nie przelewki. To zresztą mogła być już ostatnia taka jazda, bo myślę, że już 3 latka tak nie będę wozić. Ale z wysiłku się cieszę, bo "przypakowałam na biko" jak mówi mój mąż...
 
a ja dzisiaj doznalam szoku jak bylam w geant na zakupach...spotkalam moj wozek...oczywiscie prowadzony przez pare z mojej okolicy:) zapytalam sie gdzie go kupili to powiedzieli ze od kolegi...mieli jakies 17 lat, zadzwonilam na policje, wszystko spisano, wozek jest na 100% moj tylko ciezko to bedzie udowodnic...podobno kupili go za 200zl...co znaczy ze osoba ktora go sprzedala chyba nie miala pojecia o jego wartosci, tym bardziej ze byl zze spiworkiem i folia...chlopak byl nadzwyczaj rozsadny...ale laska...jak wiekszosc tych co tu mieszkaja...zamiast brwi miala czarna kreske...a do policjantow walila takimi tekstami ze watpliwe bylo czy ona wogole iq posiada...gdyby ona sie inaczej zachowala to bym powiedziala ze ten wozek moga sobie zostawic..a tak to sie zastanowie...
 
Jestem po dłuższej przerwie. Wstawiłam sobie wreszcie suwaczek, ale dla starszych dzieci nie mogłam, bo można maksymalnie dodac tylko 3 sztuki, a ja z ciążowym suwaczkiem potrzebowałabym wstawic 4. Wobec tego jest tylko opis wieku starszaków :zawstydzona/y:

Wybieram się na USG 3D/4D na Waleniową. Zarejestrowałam się na najbliższy czwartek. Miałyście moze tam robione usg? Jest dośc drogie (300zł), mam nadzieję, że warto.
 
Natalya, ale numer z tym wózkiem. Jestem ciekawa czy coś policja zaradzi. A niestety Wasza okolica w różny ciekawy element bogata.

Kariwiw bosko na rolkach pędziłaś.

Juz odliczam czas do niedzieli i spotkania :) Mam nadzieje, ze pogoda dopisze.

Maja wczoraj otrzymała nowy fotelik, oto co na jego temat sądzi:

 
Natalya powiedz to też świrnietej pannie, ze dostalaby ten wozek ale ....
przez swoje zachowanie nie zasluguje na niego
pewnie - jak cie nie przeprosi to niech spada na drzewo :baffled:


ale numer ze wypatrzalas swoj wozek :szok:

Kasia na Waleniowej, to do Wasila ??
Jesli tak to warto !!

Aska fotelik pyszniutki !!

Kariwiw wiedziałam, ze warto zobaczyć tą fotkę z bliska
cool mama !
 
Hello

Ja tez mam nadzieje ze pogoda dopisze.
Mel Wasilewski (nie ma 3D) jest na Wielorybiej, Waleniowa to raczej tam gdzie jest prywatna przychodnia, bylam tam kiedys u pediatry, moja uwage przykula pelna poczekalnia ciezarowek. Nic nie wiem na temat tego USG i tej przychodni

Natalya zycze powodzenia w odzyskiwaniu wozka

Zmykamy do szkoly i na spacero-zakupy:-p
 
Na Waleniowej jest Klinika Leczenia Niepłodności Genesis, przyjmuje dr Szymański, ponoc dobry specjalista. U Wasilewskiego nie ma faktycznie 3D, a w tej klinice jest i słyszałam już pochlebne opinie, mam nadzieję, że się nie zawiodę.
 
reklama
Na Waleniowej jest Klinika Leczenia Niepłodności Genesis, przyjmuje dr Szymański, ponoc dobry specjalista. U Wasilewskiego nie ma faktycznie 3D, a w tej klinice jest i słyszałam już pochlebne opinie, mam nadzieję, że się nie zawiodę.
moje dwie kumpelki były u Szymańskiego na tym 3D i mają piękne fotki swoich dzidziusów w brzuszkach i nagrania na dvd z badania
warto iść i zabulić 300zł
piękna pamiątka
a jesli chodzi o Szymanskich (bo jest ich dwóch-ojciec i syn)
to bardzo dobzi specjaliści
spod skrzydeł starego Szymańskiego niejeden dobry gin wyfrunął

 
Do góry