reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Iza to ile musi byc na minusie zebys sweterki przeprosiła????;DDD
Własnie nie wiem :-) kiedyś już bym nosiła kilka przy takim mroziku!

udanego BALU!!!!!!!!!!1 Jeszcze raz Wszystkiego Naj..... dla Solenizanta!!!!


My od 11stej siedzimy i obserwujemy lot znajomych na Teneryfe i są już na ostatniej prostej ! Interenet jest wielki i chyba nigdy nie przestane się dziwić temu :tak: Flightradar24.com - Live Flight Tracker!
 
reklama
Madziara czemu zniknelas ??

Trza Goske na forum wpuścić :)

a ja z godz na godz coraz gorzej ... do tego mam czernofioletowego krwiaka w pachwinie wielkosci 10cm od tego pieprz***** wyciągu ... stwierdzilismy z M ze jestesmy tak mega leniwi i nierozruszani ze czas sie za siebie zabrac :)
 
JNarty czy deska nigdy mnie nie interesowały własnie z powodu przebywania na zimnym, ja nawet aparatu nie wyciągam jak jest koło zera bo to już wtedy żadna przyjemność :tak:

Udanego weekendu!

Mój mąż też lustrzanki w mrozy nie wyciąga, tylko głuptakiem robimy i potem narzekanie że zdjęcia nie takie:angry: A ja myslałam że zrobie sobie dzień lenia ale otworzyłam lodówkę i stwierdziłam że można by ją odlodzić i tak się z nią bujałam od 10 do 13, a teraz z siostra poszalałam na zakupach w sieci i w sumie obkupiłyśmy dzieciaki na maxa a ja nawet sobie marynarkę kupiłam na 15 lat:-D to nawet nie pół tego co mam na liczniku. W związku z tym że o takich słodkościach pisałyście to ja na wieczór mam Prince Polo i Redsa malinowego :cool2:

STO LAT DLA TYMKA
 
Potem odpisze, ale się tylko przywitam, bo wcześniej zajęcia skończyłam i zajadam spagetti zrobione przez m., popijając redd'sa jabłkowego, bo żurawinowy mi nie podszedł.
A swetry nie wiem czy na maszynie dam radę, ale w razie czego ręcznie szybciutko się je szyje ;)

edit: Też chciałam się kiedyś na zamieniade wybrać, ale zawsze coś mi wypada. A wkręciły mnie ostatnio wymianki na pewnym forum, ale czasem ciężko dobrze trafić bez przymiarek, macania itp. i jak trzeba przesyłkę PP opłacać. Nawet myślałam czy tu, by to nie ruszyło ;)

Aga tani ten sprzęt. Coraz bardziej mnie kusi, żeby się wybrać ;) Ale Tobie sińców nie zazdroszczę!

Też popieram, żeby gosie na foto wpuścić ;)
 
Ostatnia edycja:
Witam niedzielnie;))
Bal udany,dzieciaki sie wyszalały ,a potem mamusia poszla na women party do kumpeli;))

Co do siniaków to ja ostatnio chcialam dzieciaki przestraszyc,załozylam maske i wskoczyłam do nich do pokoju centralnie na klamkę i mam na ramieniu siniaka średnicy 7 cm w kolorach teczy .....dobrze ze jest zima ,bo latem ludzie by sobie pomysleli ze "zupa była za slona" ;/;D
 
Heja:)

ja zagldam na szybko:-) weekend jak zwykle minął za szybko.... ja z Olasem od dzisiaj nocuje u rodziców bo D na delegacji a że ja bez auta to za chiny ludowe bym się rano autobusem z Olkiem nie dotelpała do rodziców a później do pracy...

Dziewczyny dostępy mam:-) dzięki:) jutro z rana cosik powstawiam

miłej nocki
 
Hejka :)
Aga Ciebie wszystko po snowboardzie boli a mnie po weselu :tak: Wesele mega udane, a dzisiaj była powtórka z rozrywki, dopiero wróciliśmy do domu i M nie może się pogodzić, że jutro musi iść do pracy a ja sobie będę odpoczywać, a co tam, w końcu mi się należy (oczywiście Bartas u babci, inaczej bym nie odpoczęła) pośpię sobie tak do 12.
Gośka super, że testy wyszły OK.
Sali spóźnione STO LAT dla Tymka !!!
 
reklama
Witam się porannie z pracy przy kawie:-)

Weny na pisanie brak więc tylko życze miłego dzionka i uciekam do zajęć.. później pewnie zaglądne:)
 
Do góry