reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

moje dziecko przechodzi znowu ciezkie chwile tzn ciezkie sa dla mnie.... marudzi ledwo jak oczy otworzy i tak do wieczora, wisi na mnie caly dzien, depcze ciagnie, ryczy marudzi i tylko stale mama i mama ... normalnie momentami to bym go na tydzien do babci wywiozla .... a ja milion spraw na glowie praca w domu z nim to istna udreka bo nawet 5 min sie niczym nie zainteresuje - koszmar !! i teraz nie wiem czy to jakis kryzys wiekowy czy zęby (slini sie i kaszle jak na zeby) a zostały nam piątkli ...

Agulek wydaje mi się jakbyś pisała o Bartasie:tak:


Witam po dłuższym weekendzie, troszkę przedłużyły nam się urodzinki teściowej, było pysznie i rewelacyjnie.

SALI spóżnione ale szczere STO LAT !!!

Spotkanko by się przydało, bo za chwilkę rok minie od ostatniego spotkania.

Dziewczyny potrzebuje jakieś fajne pomysły na prezent urodzinowy dla mężusia
 
reklama
Helołłłłłłł:)

Od rana mam dobry humor,haha...i wara mi go popsuc...moj sie smieje ze umre w locie.heh...a dopiero siadlam.rano Wiki do szkoly,potem zakupy,.sniadanie w biegu i do babci na kawe bo ma dzisiaj ur.potem szybko odebrac Wiki,obiad i wlasnie siadlam do jedzenia;),M ma urlop,zalegly bo nie maja roboty;/ wiec ja delikatnie usuwam sie z domu a on zajmuje sie Matim... a jeszcze mam zebranie na 17st...

Wczoraj bylam u mojego fryzjera:) SALI tankju:)))...mam fajne pasemka(tym razem ciemne bo juz za duzo tego blondu)i super fryzurke z mini grzyweczka,haha,jest bosko,ze tak powiem z pazurem(slowa Sali)...dziekuje,dziekuje,dziekuje;***

Ja tez czekam na spotkanko,moze teraz beda ferie wiec sie jednak uda...

uciekam jesc i pranie czeka a samo sie nie powiesi...a szkoda;)
 
Kasieńko;)bo Ty jestes baba z pazurem wiec o co kaman??;PP

Ja byłam tez na zakupach,dzisiaj tez ma ur. mój dziadek sp.ale na cmentarz jedziemy jutro jak D wróci z delegacji;)
 
Heloł wieczornie:)

Kasiulka nic tak nie cieszy jak now fryka na głowie:-)

Ja jestem chętna na spotkanko bo byłoby miło Was na live zobaczyć i poplotkować:tak:

Dobrze, że dziś środa.. ale generalnie miałam takie urwanie głowy przez cały dzień, że nie dałam rady na angola iść.. ojj będą zjobki bo babka wymagająca...:sorry2:

A i jeszcze mam pytanie. Czy fotki wstawiacie tutaj czy jest jakieś zamkięte forum fotkowe??? Bo bym się przedstawiła Wam z facjaty no i synka ofkors :)
 
Witam wieczornie!!!

Jutro wolne i jade z klasą córci na basen pomagać :-) bo inaczej wroci z mokrymi włosami a potem w promocji katar dostanie :wściekła/y:

Macie plany na ferie? Ja szczerze nie lubie ich, wolalabym jakies wiosenne :tak: ale drugi tydzień mam wolny i planów dużo!

Goosiek mamy "tajny" watek zdjęciowy, więc jeszcze troche a zobaczymy się !
 
Ostatnia edycja:
Witam!
U mnie dzisiaj drzwi się nie zamykały, jak pierwszy gość przyszedł o 9.30 tak ostatni wyszedł przed 21
Kurczę ile śniegu napadało zaledwie przez godzinkę :szok: może jutro z Bartasem saneczki zaliczymy.

Mam zamiar również spełnić swoje marzenie w tym roku (takie miałam postanowienie) tylko nie wiem, czy coś z tego wyjdzie.
Mam nadzieje, że w ciągu 2 miesięcy wszystko się wyjaśni a jak nie, to d*** :wściekła/y: ale póki co nie ma się co zamartwiać.

Spokojnej nocy :)
 
my saneczki codzien zaliczamy a jutro nie damy rady ;( a tak ladnie napadalo ...

atu - trzymam kciuki za marzenie:D ja swoje jedno spelnilam niedawno a w piatek nastepne :D na reszte musze dlugo czekac hihihi
 
Hej!

Ach te marzenia...Atu rowniez trzymam kciuki za spelnienie;)...
Ja dzisiaj siedze w domu,Wiki ma tem.38C:( wrrr...a jutro bal maja no i ferie zaraz;(...moj pojdzie z mlodym na sanki,sie chlopaki pobawia:)
 
reklama
Witam... Pięknie sypie, wracać do domu się nie chciało :-)

Kciuki za marzenia Wasze zaciskam!!! Moje jedno nie realne, ale marzyć trzeba bo jak ktos mi kiedys powiedział: Człowiek nie marzący nie żyje :tak: Widać sa one nam potrzebne!

Teraz w ramach odchudzania czas na pączka z malinami ;-) Tak na mnie dziś patrzył w sklepie,że musiałam....... nie mam silnej woli :zawstydzona/y:
Zdrówka dla Wikusi!!!!
 
Do góry