reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Hej:)

Ale posypało śniegiem:-) Z tej okazji wypisałam już sobie urlop na jutro! Rano tylko jedziemy do Jurasza na testy na mleko. Liczę, że wyjdą ok i w końcu będziemy mogli przejśc na inne mleko niz ten paskudny Nutramigen:angry: Bo już mi sie Olas buntuje i nie chce pić...

Kasiulka
zdróweczka dla Wiki!!

ooo macie "tajny" wątek zdjęciowy??? ja bym chętnie wstawiła fotki moje i Olasa ale nie lubię na takim ogólnym wrzucać...
 
reklama
Odtajnianiem zajmuje sie Madzia - jak dobrze pamietam??? Trzeba ją przywołać :-)

Dzis rozmawiałam ze znajomą która wycinała migdalki u Gizińskich i też dziecku odrosły, co to za paskudztwo!
 
Iza RACJA W 100000000% Kto nie marzy ten nie żyje :D

ja ustawilam sobie matrzenia od tych najbarziej realnych do tych nie realnych hihihihi (typu walnac 35mln w totka ;) ) hehe

ale marzylo mi sie auto i jest
chcialam sie nauczyc smigac na snowbordzie - jade jutro :D
hihihi
dalej wycieczka do paryza:D moze w przyszlym roku :D

a dalej sie zobaczy hihi
 
Iza,dawaj paczka z malinami:-)
Aga,wracaj w calosci;-)

Goosiek,trzymam kciuki za testy:tak: a tak z ciekawosci gdzie pracujesz??? Madzia jest od tajnosci:tak:...

Moja wlasnie wstala,goraczka zeszla,nie obylo sie bez nurofenu:-(,nie moglam patrzec jak sie meczy,jeszcze zaczela mi buczec ze glowa ja boli i nie wytrzyma...a tak w ogole to wychodza jej siodemki,juz jedna sie do polowy przebija a na pozostalych wielkia opuchlizna wiec moze i to powoduje ta goraczke,bo ani kataru ani kaszlu,echh...krzyzuje mi wszystkie plany :(((...
 
ja ustawilam sobie matrzenia od tych najbarziej realnych do tych nie realnych hihihihi (typu walnac 35mln w totka ;) ) hehe
Hehehe.... nie.... to moje marzenie bardziej realne bo miesięczna wyprawa po Chinach i drugi miesiąc w Indiach :-) potem po reszta swiata, nie realne to nawet jak bym w totka wygrała bo do samolotu nie wsiąde :zawstydzona/y: ale pomarzyc można :-p


Kasia leeeeeeeeeecccccccccccccccccccciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii........ choc mój był troche inny wygladem!
pączek.jpg


Daje sobie dziśdyspense z okazji comiesięcznego dnia babskiego na słodkości które własnie popijam pierwsza dzis kawką!
 
IZKA JA WŁASNIE POPIJAM KAWKE ZAGRYZAJACV TEATRALNYM;)

Moje marzenia???hmmmmm czy ja mam marzenia??Aktualnie marze o nowym samochodzie,co do wycieczek to jakos wygórowanych nie mam hehe...Ostatnio z kumpela marzyłysmy ze jak wygramy to polecimy rto Las Vegas do Hard Rock Hotel na impreze;)

No i marzy mi sie dom,ale to jak wygram w totka....postawic mam gdzie ale przeciez nie zbuduje go z kart czy piasku;P
 
reklama
Ja już w domku:-)

D pichci w kuchni a ja z Olasem szalejemy na podłodze... tzn ja musiałam chwilę odpocząc bo zadyszki dostłam jak na czworakach latałam...:sorry2:

Kasiulka ja pracuję w firmie Volex w Forodnie więc nei tracę czasu na korki:)

A co do marzeń to ja mam ich od zatrzęsienia... a co najlepsze sprawdzają się.. marzyam o wyjeździe do Meksyku i byłam, marzył mi się wyjazd na Fuerteventura i w zeszłym roku wygrałam tygodniową wycieczkę:-) teraz marzę o tym lotto... kupon już wysłany:-)
 
Do góry