reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Hej!
No ja tez widze ze powialo tajemnica,haha:-p...

Aaa moj maly wczoraj wieczorem goraczki dostal,a byli na sankach i chyba mu ten mroz nie sluzy,nie wiem;(,teraz mowi ze ucho go boli(tym razem to drugie),hmm...oszaleje!!!
 
reklama
Vikigus musiałas??;P:-D
ach-przyznam szczerze nawet chcialam coś wymyslnego napisać, ale nie dość że sama nie dysponowana to jeszcze moja maruda zaczeła marudzić :-(...no i okazało się że to jednak jakies choróbsko ją dorwało - w nocy bylo 39,8 , dziś w dzien utrzymywalo sie do 38 - wrócił kaszel- tak jak w dzień była nawet żywotna - tak teraz - całkowicie ja rozłożyło - dopiero zasnęła poobiednio i budzi się co chwilkę ...mam nadzieje ,że to ząbki połączone z przeziebieniam- ach- i ogrocha jej wyszła, więc jakaś tam wirusik niestety się wdał...ja tez kichająco-prychająca :-)...

a wracając do wieku - ja mamodrobinkę więcej na liczniku i chyba minął mi ten trzydziestkowy stres- serio - pamietam ,że wlasnie te 31,32 były najgorsze - każdy cos tam głupio odnosnie wieku zawsze powiedział- podejrzewam, że całkiem bezzamiarowo, tylko ja z racji wieku tak to odbierałam :-D...a w tym roku będzie połowa dekady do 40 - a ja ostatnio miałam wyparcie jakies i naliczyłam się o rok mniej heheh ...zawsze roczek do przodu:-p


więc jeszcze raz - podwójne życzenia na podwójną szesnastkę :-)
 
Ostatnia edycja:
A co tam,77 fajny rocznik:),(moj M 77r;))...

Vikiigus,o rety,bidulka mala,wysoka goraczke miala,szok...oby szybko sobie poszlo...zdrowka!!!
Tez ciekawa jestem jak moj noc przejdzie...
 
Mój rocznik 76' i tak uwazam ze 80' najlepszy;))

Ja sie nadal czuje na 23 więc jakos jeszcze nie panikuje...gorzej jak chrystusowe mnie dopadna;)
 
sali - no trzeba sobie pomagac i miec tajemnice hehe!!!! :*
no tak adas z kaja po 5 min w lozku wyladowali :D

moj m 74 :D a ja 86 :D mimo ze daja mi tyle co mojemu M :/ ale trudno sie mowi zwalam na geny moja starosc :p hihi
 
Ja tez sie nie czuje na wiek ktory posiadam;)...a pamietam ta 18stke haha...a potem to juz łooo,poszło...

Noo Aga,jaka starosc,prosze cie...geny genami;)...chcialabym miec Twoje lata:))) a ze Ci daja wiecej,w d***,wazne jak i na ile Ty sie czujesz;)))...

Dzisiaj troche cieplej,mozna dluzej spacerowac...
 
reklama
Do góry