reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Kasiula - racja, ja sie w sumie nigdy nie przejmowalam, a ja nie mam jakiegos odczucia czy staro czy mlodo hehe ale ostatnio wywalilam ze mam 23 a raz ze 28 (nie wiem skad mi sie to wzielo .... :D )

moje dziecko przechodzi znowu ciezkie chwile tzn ciezkie sa dla mnie.... marudzi ledwo jak oczy otworzy i tak do wieczora, wisi na mnie caly dzien, depcze ciagnie, ryczy marudzi i tylko stale mama i mama ... normalnie momentami to bym go na tydzien do babci wywiozla .... a ja milion spraw na glowie praca w domu z nim to istna udreka bo nawet 5 min sie niczym nie zainteresuje - koszmar !! i teraz nie wiem czy to jakis kryzys wiekowy czy zęby (slini sie i kaszle jak na zeby) a zostały nam piątkli ...
 
reklama
Aga z wiekiem to nie podpadniesz, bo dobrze wyglądasz, a teraz to takie czasy, że ciężko dobrze trafić na oko kto ma ile... czasem 16-latka wygląda starzej ode mnie :p
 
Salinko jestem :-)

Rocznikowo się zrobiło, ale nikt mnie nie przebił :cool2:
Lubie swoje latka może dlatego, że nigdy mi nie dawano tyle co posiadam wiosenek i nie przejmuje się wiekiem tylko stanem zdrowia :-D Dziwi mnie zawsze jak ktoś mówi, że ma "depersje wieku średniego" albo się przejmuje swymi 30 czy 40stymi urodzinami, no 50 czy 60 to juz chyba gorzej ;-)
 
tak na szybko, sorki dziewczynki, ze nie pisze teraz, ale mam troche spraw na glowie, a do tego zmeczenie daje gore, dzis w nocy i w dzien maly mial problemy brzuszkowe po podanym pierwszy raz kleiku brr......ale juz ok, smacznie od dobrej godzinki spi:)
mam nadzieje, ze u Was ok :)
sciskam
 
Cześć mamuśki:)

uuu powiało wiekiem hehe:) zawsze miałam to gdzieś ile mam lat:D jestem rocznik 81 a mój D 82 i ubaw po pchy bo jemu zawsze dają +5lat a mi -5 lat:D ale ja tam się nigdy wiekiem nie przejmowałam!!! W zeszłym roku mnie pytali "i jak się czujesz to już 30"... no niebardzo widziałam co odpowidzieć bo czasami się zachowuje jakbym miała ledwo 20:D Jak to mówią, życie zaczyn się po 50:D więcc kuuupa czasu:D

Dziewczyny czy organizujecie/ czy są organizowane jakieś spotkania forumowe na live :cool2:
 
Dziewczyny czy organizujecie/ czy są organizowane jakieś spotkania forumowe na live :cool2:
Były a teraz brak chętnych ;-)


Aga co będzie na plucie? Wiek czy temperatura? :-D Bo temperatura mi nie przeszkadza tylko na śnieg jeszcze czekam bo zdjęć tegorocznych zimy nie mam :tak:


Czytałam o srodowym spotkaniu na Wyspie W środę kolejne... | Facebook może tam się spotkamy????

Doczytałam godzine i kiszka!!!! Pracuje!
 
reklama
No mi temp. nie przeszkadza wyjść z domu, byle nie łazić ciągle, tylko się zaszyć gdzieś, może przy kawie lub herbacie ;) Czekam!!! oprócz weekendów jestem dyspozycyjna, no w co drugi weekend też by się czas znalazł ;)
 
Do góry