reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Witam wszystkie mamy obecne i przyszłe.
Mam pytanko, czy możecie ocenić bydgoskie szkoły rodzenia. Znalazłam na forum wątek dot. tego tematu, ale bardzo stary. Na początku chciałam iść do szkoły p. Appelt Vita, ale znalazłam bardzo sprzeczne opinie, najbardziej profesjonalną stronę www ma szkoła łagodne rodzenie, bardzo konkretne info o szkole i kursie, poza tym szeroka oferta rożnych zajęć dodatkowych, nawet załączone są dyplomy i zaświadczenia kadry. Rozważamy jeszcze szkołę Brzdąc.
Chcielibyśmy uniknąć sytuacji, że zapiszemy się na kurs zapłacimy około 400 zł i będziemy na każdych zajęciach ściśnięci jak sardynki w puszcze, jeden na drugim, część teoretyczna będzie nudno przekazywana, a podczas ćwiczeń będę wąchała stopy innych uczestników.
Będę wdzięczna za wszelkie info:)
 
martynko ja chodziłam własnie do Brzdąca do Pani Mirki. Uwazam ze jest to profesjonalna szkoła, na zajecia chodzi max 8 par. Bloki tematyczne sa bardzo przydatne, ja placilam wtedy 380zł i to byly bardzo dobrze zainwestowane pieniadze. odradzam szkole przy szpitalu 2, bylam na zajeciach co prawda jednych, ale to byla czysto wykladowa forma, bylo chyba z 20 par... bardzo mi sie to nie podobało.
W brzdącu co zajecia dostajesz sporo materiałów, do tego jakies butelki, kocyk, grzechotki itp.
 
Hejka Dziewczyny.. Powiedzcie, znacie jakąś dobrą położną w szpitalu miejskim na Kapach? Zastanawiam się nad rodzeniem właśnie w tamtym szpitalu i wiadomo, chciałabym czuć się spokojniej mając już kogoś umówionego.
Doradzicie coś?
:):-)
 
asiudzia umawiać się z położnymi już nie można ale w 2 nie masz się czego obawiać, oprócz jednej wszystkie są bardzo fajne. Wystrzegaj się p. Wiesi , baba ma troche z garem i jest hmmm mało delikatna. A szpital na kapach wypróbowałam we wrześniu także polecam :tak:
 
reklama
Do góry