reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
czesto sie zdarza dłuższy zastój ... ale teraz faktycznie dluuuuuuuuuuugo nikt sie nie odzywal !!

Kobiety do klawiatur przystąp!!

jak zdrówko ?

Jak przygotowania do świat ?

Pomysly na prezenty ??
 
Pomysłów na prezenty brak... chyba w tym roku poszukam czegoś z kosmetyków, no a dla teścia mamy kupon na serie masaży u znajomej, bo akurat były na gruponie, a on ma problemy z kręgosłupem.
Mam wielkie plany zrobienia na święta pięknych babeczek, takich kolorowych jak w serialach :p strasznie mi się podobają, a jak wiele nie kupie to trzeba nadrobić dobrym wrażeniem ;)
 
wiem o jakich babeczkach piszesz ... na sama mysl mi ślinka cieknie :)

a ja dzisiaj ogarnelam czesc prezentów.

Adasia mamy z glowy od dawna, a teraz reszta, troche ciuchów lub kosmetyków. jeszcze mi moj m został. a tu najwiekszy problem :)
 
Ten sen to już chyba zimowy nas ogarnął ale na szczęście weekend:tak: się zbliża. U nas prezenty już kupione, dla chłopców lego i Tomek i tory, dla rodziców przewodnki bo się w podrórz wybierają siostra i szwagier fajny zestaw do kuchni z TKmaxu.A dla męża kupię zegarek, ale jaki tego nie wiem zależy ile na koncie mi zostanie:cool:. A wiecie że w niedziele na starym rynku będzie impreza mikołajkowa? Pozdrowienia
 
Witam!

Cen usg nie znam :no:

O Starym Rynku wiem bo nawet w szkole były informację, ale nie damy rady bo pracuje!

PREZENTÓW nie mam i nawet pomysłu na nie brak :-(
 
ja mam dla taty swetr, dla mamy kosmetyki, dla M perfum, dla brata skarpety i zestaw gilleta a sobie dokupie kilka kosmetykow i po sprawie :)
Mlody w zabawki okupiony :)

W niedziele o ktorej na starym rynku ??

Ja zapraszam maluszki na wtorek do SZKRABA na godz. 11:00
 
U mnie w tym roku prezenty tylko dla dzieciaków, dorośli symboliczne bombonierki.
Właściwie to został mi do kupienia tylko prezent dla Nikodema.

No właśnie o której ta impreza na Starym Rynku?
 
reklama
Do góry