reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
hej,

ja też prezentów jeszcze nie mam.....na razie w głowie. Muszę kupić. Tez tylko dla dzieci a dorośli coś symbolicznego. Na Mikołaja u nas są zawsze tylko słodycze, ale też jeszcze nie kupiłam. Może jutro.

Madzia o naszym spotkaniu pamiętam, wszystko mam gotowe ale autko mi coś szwankuje i w środę idzie do 'doktora' a do tej pory mam prikaz od M. nie jeździć jak nie ma alarmu....

Może i my dotrzemy na stary z niedzielę......
 
U nas na Mikołaja tez słodkości plus mały drobiazg - w tym roku figurki LPS.

My będziemy około 13-tej bo najpierw idziemy do kościoła.

Arabella głowa do góry - będzie dobrze!!

A tak w ogóle to chyba wam nie pisałam ale mój guz jest do usunięcia. Musze wziąść jeszcze jedną dawkę szczepienia p/żółtaczce i myśle że na poczatku roku trafię pod skalpel.
 
Madziu jaki guz?? chyba cos przeoczyłam!! Trzymam kciuki !

a ja dzisiaj dokonczylam perezenty na gwiazdke Ufff ... naszukalam sie dla M swetra ale masakra albo 150zł albo tandeta :/ wiec postanowilam kupic mu jego ulubiony perfum. babka w seforze zapytala mnie o karte, powiedzialam ze zapomnialam, wziela dane okazalo sie ze nie ma mnie w bazie, ale znalazła karte szwagra i zyskalam 20% zniżki :) 36zł zaoszczedzone:) ale sie ucieszyłam !!
 
u nas na mikołaja tez słodycze -zgodnie z zyczeniem kuby- to moze viki dostanie jakas zabawke bo jeszcze nie slodyczowa przeciez :-) a na gwiazdke- chyba wezme przylad z cibie Aga - bo ja czasem w wigilie latam jescze jak szlaona po sklepach:baffled:...w zeszlym roku udalo mi sie dopiac dzien przed;-)- ale w tym - moze faktycznie zaczne od dzis:-)tylko pomyslow nie mam :confused:
 
Wczoraj podczas rodzinnej narady z siostrami doszłysmy do wniosku, że dziecią połowe prezentu w banknocie a połowa z zabawce - bo pociechy nasze mają cele skarbonkowe ;-) ogólnie spokojnie i bez szaleństw bo Wigilie u nas dwie i do tego jedna tłumna jak co roku!

Dziewczyny nasze dostaną po książce które mam już upatrzone a reszta pomysłów jeszcze daleko, daleko...
 
reklama
Witajcie Bydgoszczanki:-)

Widzę,ze mowa o prezentach. U mnie w tym roku skromnie, bo aktualnie szukam pracy i dooopa, no ale dla dzieci mam juz na mikołaja dla Werci też pod choinkę dzisiaj kupilam. Zostal mi jeszcze Boryskowy gwiazdor i jakiś symboliczny prezent pod choinke dla T. Dla mamy i tesciow prezentow nie robie bo brak funduszy. W ogóle to chyba najuboższe Nasze święta :-(, ale cóz takie życie....dola mam non stop i nawet mnie te Święta coś nie cieszą:-(

Pozdrowiam
 
Do góry