reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Aga fajnie. Ja w sumie chciałam się zgłosić ale... na chceniu poprzestałam. Ja się zresztą sama trochę zmieniam więc na razie chyba przy tym pozostanę :D
 
reklama
Aga super, że się załapałaś, mam nadzieję, że jesteś zadowolona z tej przemiany ;) ja też bardzo chciałam tam dotrzeć, ale cały weekend na uczelni, więc nie miałam szans :/
 
włosy trafili - scieli do rmion i pociemnili ... balam sie ale wyszlo kozystnie (mialam za bardzo wytlenione) do tego grzywka ... dlugo sie przyzwyczajałam, ale zakryła wysokie czoło i okragła buzie... makijaż za mocny, ale przynajmniej podpowiedziala mi jak "zamaskowac" okragle kształty ... co do ciuchów ... hmmm ... to co wybrala podobalo mi sie w polowie, ale ogolnie poradzila kika fajnych trikow co dobierac itp. daje 8 na 10 pkt ;)

a u mnie grypa :/ padam na nic nie mam siły, maly troche kaszle, ale na razie nic wiecej oby tak zostalo ...
 
hej,

wiem, że było już o tym ale mi się szukać nie chce :baffled: Jakiego ortodontę dziecięcego na nfz polecacie? Bo nie wiem gdzie dzwonić....U nas nie ma tragedii, konsultowałam z ciocią ale ona w Żninie i stwierdziła, że to nic nadzwyczajnego, że po co co miesiąc dymać do niej taki kawał.....Ale musimy się zapisać już bo aparat ruchomy nas nie ominie a to się z 2 lata czeka a to akurat bo ok. 8-9 lat się zakłada.....

Aga fajnie.....też bym tak chciała. Dawaj fotki.
 
Iza, nie mam pojęcia ile kosztuje wyrobienie paszportu. A nie wystarczy Ci dowód? Ja ostatnio Anulce wyrobiłam dowód. Nic nie kosztuje.
 
reklama
Do góry