reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Aga kuchnia fajna, ale nie zazdroszcze tego całego remontowania itp, ja to najgorzej wspominam, na koniec to juz mi bylo wszystko jedno byle tylko się skończyło. A co do samotnego wyjscia to ja sama wychodze 1. do pracy i 2. do lekarza :rofl2:
 
reklama
Aga kuchnia fajna, ale nie zazdroszcze tego całego remontowania itp, ja to najgorzej wspominam, na koniec to juz mi bylo wszystko jedno byle tylko się skończyło. A co do samotnego wyjscia to ja sama wychodze 1. do pracy i 2. do lekarza :rofl2:

hehehe tak to ja tez sama wychodze...no i jeszcze...do sklepu, do fryzjera, na basen:-)
 
a u mnie problemów ciąg dalszy ...
okazalo sie ze mam indukcje podłączaną na 2 fazy a nie na 3 co wiaze sie albo z wymiana plyty (2500zł) albo ze zwiekszeniem mocy w emnergetyce (800zł) wiadomo ze tej plyty co mam nie sprzedam, wiec zostaje zwiekszenie mocy ale k.... kasa nadprogramowa do wydania i czaaaaaaaaaaaaaaaaas bo oczywiscie energetyka ma to czas :/

ja wszedzie z malym chodze.... tylko raz na miesiac "wychodne" mam:)
 
Nie wiem co sie dzieje ale wysyłałam 3 posty i ich nie dodało..pokazuje mi ze moderator sprawdza czy cos w tym stylu;/;/

Ja mam kuchnie za 2 tyś i tez mi sie podoba...wiadomo miałąbym kase to bym dała zaprojektowac bo mam w miare duża kuchnie ale u nas 2 tys to bardzo duzo..na sprzet "dała" mi mama więc troche odpadło wydatków.

Atu nie narzekaj juz tak bardzo...dałas fortune na kuchnie jezdzisz na wakacje zagraniczne,jedni moga pomarzyć ;(Jedna pensja to u niektórych wiecej niz 3 miesieczne wypłaty;/;(My mamy jedna marna pensje i gdyby nie dziadek było by ciezko,jak pojde do pracy to dostane marny 1000 i bedzie na czynsz i przedszkole;(Dlatego trzeba sie pocieszac ze inni maja gorzej;)
 
Ostatnia edycja:
Mój też przyniósł dziś ze szkoły jakiegoś wirusa chyba, bo chusteczek prawie brakuje...Wiec wszystkim mamom i ich pociechom życze zdrówka;)A my jutro wyjeżdżamy z moim na week nad morze dobrze się bawić, a dziecię u dziadków...Atu, ale przecież bardzo tobie zależało na tych pieniądzach, a tu taka metamorfoza...Niebywałe... Chyba powiedziałaś małżonkowi o tych wpisach tu i dobrych wszystkich naszych radach...To cię udobruchał...Miło z jego strony. A tymczasem życzę wszystkim spokojnej i przespanej nocy:)
 
Sali twoje posty sa widoczne. Może były jakies porządki robione i dlatego tak ci sie pokazywało. Jakbys nadal miała problemy to podpytam wyżej.

A co do kuchni to fajna, chociaż ja gustuje w innym stylu :D Marzy mi się remont mieszkania i totalne przemeblowanie ale nas na to nie stać. My tez na jednej pensji jedziemy i ledwo, ledwo ciągniemy. Dlatego rozglądam się za pracą ale po 13 latach siedzenia w domu nie jest to takie łatwe, a na założenie własnego biznesu brak funduszy. A dotacje dostać wbrew pozorom wcale nie jest łatwo. No ale póki co się nie poddaję i będe próbowac dalej.
 
Atu nie narzekaj juz tak bardzo...dałas fortune na kuchnie jezdzisz na wakacje zagraniczne,jedni moga pomarzyć ;(Jedna pensja to u niektórych wiecej niz 3 miesieczne wypłaty;/;(My mamy jedna marna pensje i gdyby nie dziadek było by ciezko,jak pojde do pracy to dostane marny 1000 i bedzie na czynsz i przedszkole;(Dlatego trzeba sie pocieszac ze inni maja gorzej;)
To, że ktoś ma więcej niz inni nie upowaznia nikogo do tego by mu cos psuc. No ale, ja się nie wypowiadam bo nie znam sytuacji, nie było mnie tam, więc myśle, że nie moja to sparawa;-)
Mój też przyniósł dziś ze szkoły jakiegoś wirusa chyba, bo chusteczek prawie brakuje...Wiec wszystkim mamom i ich pociechom życze zdrówka;)A my jutro wyjeżdżamy z moim na week nad morze dobrze się bawić, a dziecię u dziadków...Atu, ale przecież bardzo tobie zależało na tych pieniądzach, a tu taka metamorfoza...Niebywałe... Chyba powiedziałaś małżonkowi o tych wpisach tu i dobrych wszystkich naszych radach...To cię udobruchał...Miło z jego strony. A tymczasem życzę wszystkim spokojnej i przespanej nocy:)
J.w. Myśle ,ze czas skonczyc ten temat, a ostateczne rozwiazanie zostawmy stronom w tym uczestniczacym. Myslę,ze nic Nam do tego.

Pozdrowionka i miłej nocy zyczę:-)

ps. Podobno ma byc pogoda na weekend, więc milych spacerkow i wycieczek zycze;-0
 
Sali gdzie Ci sie udało taka kuchnie kupić ?????? mi najtaniej wyliczyli 8 tyś :/ ale jak podsumowaliśmy to wszystko wyniosło nas 20 000 .... masakra !!! jeszcze musze kupic stol i krzesła ....
 
Witam.... w końcu weekend ale w niedziele trzeba popracować :)

Cały czas nie rozumię o co chodzi do końca z tym malowanie i Agą, ale chyba jak dziewczyny juz napisały mamuska czas zakończyć temat, który jak widać bardzo Cię interesuje ;-)

Co do mebli kuchennych to zestaw do małego pomieszczenia można nawet za tysiaka kupić :tak:

Cudnie, że pogoda się zapowiada bo jutro się byczymy cały dzień za miastem i słoneczko zalecane!

Udanego weekendziku życze!
 
reklama
Agnieszo to ja nie wiem gdzie wy kupiliscie???!!!My mamy meble zwykle my ze sprzetem zapłaciliśmy 5 tysiacy nie licząc kafelek i tapety...ale wiadomo kazdy według własnych zarobków;)

Dodałam kilka zdjec z wakacji.;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry