reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Aga...fajna kuchnia, troche podobna do mojej heheheh, tylko mam wiecej jasniejszych elementów ;-)

atu....ech...ja bym gdzies wybyła...zazdroszcze...matko, nie pamiętam kiedy ostatni raz gdzies wychodzilam sama:szok:
 
reklama
najdrozsze w kuchni sa "mechanizmy" nietrzaskające zawiasy i szuflady :D i górne fronty hehe :) ale reszta to taka zwykła jest :)

Projekt mój własny :D z każdym szczególikiem hehehe ;)

ja tak raz w miesiacu wybywam z domu na wieczor:)
 
Ja do niedawna co tydzien w sobote lub piatek wybywałam ale chyba sie starzeje ,albo stwierdziłąm ze latem to wole na powietrzu niz w klubie siedziec;)Dzisiaj miałam isc na karaoke do Kubryka no ale słomiana wdowa jestem hehe;)
Odbije sobie niebawem;)
 
najdrozsze w kuchni sa "mechanizmy" nietrzaskające zawiasy i szuflady :D i górne fronty hehe :) ale reszta to taka zwykła jest :)

Projekt mój własny :D z każdym szczególikiem hehehe ;)

Aga wiem coś na ten temat, my za naszą kuchnię też fortunę zapłaciliśmy (oczywiście jak dla nas), no własnie te mechanizmy nietrzaskające zawiasy i szuflady prawie nas "zjadły" kolor kuchni w zasadzie prawie taki sam, tylko ja mam fronty w takim samym kolorze jak cała kuchnia a jeśli chodzi o projekt, to też był mój własny.
Twoja kuchnia jest THE BEST
 
Zazdroszczę takiej pięknej kuchni, też mi się taka marzy, ale może kiedyś...
Kurcze, ja też już nie pamiętam, kiedy gdzieś balowałam, poza towarzystwem rodzinnym.
 
Hej!

Aga,kuchnia ładna;)...jeszcze troche i bedzie juz wszystko git:)...

Trzeba korzystac z zycia i zaczac wychodzic.Ja od roku mam babskie piatki...latem to tak jak Sali wole spedzac czas na powietrzu niz dusic sie w klubach;) a starosc swoja droga,hehe...
wczoraj zasnelam o 20tej razem z dzieckiem i spalam do 5tej jak niemowle ha ha...to starosc czy zmeczenie,hehe??
 
Hej!

Aga,kuchnia ładna;)...jeszcze troche i bedzie juz wszystko git:)...

Trzeba korzystac z zycia i zaczac wychodzic.Ja od roku mam babskie piatki...latem to tak jak Sali wole spedzac czas na powietrzu niz dusic sie w klubach;) a starosc swoja droga,hehe...
wczoraj zasnelam o 20tej razem z dzieckiem i spalam do 5tej jak niemowle ha ha...to starosc czy zmeczenie,hehe??

napewno zmęczenie...heheheh ;-)
 
reklama
Hej!

Aga,kuchnia ładna;)...jeszcze troche i bedzie juz wszystko git:)...

Trzeba korzystac z zycia i zaczac wychodzic.Ja od roku mam babskie piatki...latem to tak jak Sali wole spedzac czas na powietrzu niz dusic sie w klubach;) a starosc swoja droga,hehe...
wczoraj zasnelam o 20tej razem z dzieckiem i spalam do 5tej jak niemowle ha ha...to starosc czy zmeczenie,hehe??

Kasiulka jaka starość ??? Pewnie to tylko zastrzyk energii na cały weekend !!!

AGA trzymaj się !!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry