reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Się czepiają,hehe...każdy robi to na co go stać i tyle ;-)

Atu,daj spokój z tą "mamuska"...wpada jakby nie wiadomo co i kto,nawet sie nie przedstawila,miala cos napisac o sobie a ta tylko jeden temat ciagnie..szkoda zachodu i twoich nerwow.

Sali a Ty nie za dużo marzysz ;P...jedno z Bułecką już spełnione chyba narazie wystarczy...szczęściara:)))...a mogłam też tam być;(.

Mnie dzisiaj glowa dymi,chyba od tego wiatru,samopoczucie tez kiepskie,z nocha leci.
Matt tez zasmarkany a reszta oki;).
 
reklama
mi tez sie marzy odsapnac chociaz jedna nocke lu7b dzien od mlodego :)

u nas moj powrot do pracy nic by nie zmienił, mialabym troche kasy dla siebie, ale wole zostac z malym w domu jak mam taka mozliwosc. to co dorobie na ekranach mam na jakies *******y i jest ok :) Piotr ma swoja firme wiec zarabia na wszystko i mam nadzieje ze dalej tak bedzie:)

a ja w koncu robie co lubie:) codziennie placuszek :D jutro muffinki :) hehe
 
Kasiulka masz rację z tą "mamuśką" ... ale fajnie, że kobitka się rozkręciła, bynajmniej miała o czym sobie popisać :-D

Izunia jesteśmy z Tobą myślami w piątek, dasz radę

Sali ja też Ci zazdroszczę i też tam mogłam być, no ale niestety zabalowałyśmy z dziewczynami w stolicy, jeśli chodzi o wyjazd, to jeszcze nie wiadomo, czy wypali, bo właśnie dzisiaj mąż mój poinformował mnie, że nie dostanie od poniedziałku (19.09) urlopu - ten wyjazd to miał być (i mam nadzieje, że będzie) od Naszych rodziców prezent na rocznicę ślubu ... zobaczymy, jak się nie uda, to poczekamy z wyjazdem za rok i też będzie OK
Sali a może gdzieś zorganizujemy jakiś wypad na weekend na Mazury, nad morze albo w góry ???
 
reklama
Iza jak sie ma taką sytuacje jak my to niestety ale trzeba meza w obroty wziąsc;)

Atu co Ty ja nie dam rady...ja pojade za rok z kolezankami ,one jadą samochodem wiec duzo taniej no i wole w wakacje ;)

Izka bedzie dobrze,bede trzymać kciuki;))
 
Do góry