reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

kasiula - az sie wiezyc nie chce z migdalem ...

JJ - ja tez w 2 rodzilam po remoncie, zwiedzalam tez markwarta. standardy te same tylko ze 2 lepiej wyposazona. sasiadkla rodzila w sobote na markwarta, maja strasznie oblozana porodowke wywalili ich juz po dobie do domu.

Arabella - heheh geny dobre :D hehe ja tez dawcy nie mam :)

Iza -ja dzisiaj spedzilam pół dnia w toruniu :) ale lalo caly czas brrrr

obiadek z Violą w fokusie i dzionek zleciał pozytywnie:)
 
reklama
hej,

Aga to zależy jak się trafi.....we wtorek po południu nikt nie rodził i cisza jak makiem zasiał.....tylko wiertary chodziły, bo do niedzieli wykańczają oddział -patologię i będzie przeprowadzka.......
 
Aga ale jak to wywalili po dobie ? Przecież teraz pobierają krew na fenuloketonurię w szpitalu a to musi być 48 h od narodzin, dopiero potem do domu ???? Teraz położne nie pobierają już, bo za dużo było nieprawidłowych pobrań.......
I co kazali im za 24 h wrócić z maluchem na pobranie ?
 
JJ - pobieraja w domu. ja wyszlam po niecalych 2 dobach i polozna tez przyszla do mnie do domu. a co do natezenia porodow roznie to bywa, zalezy od dnia tak naprawde. ja jak przyszlam na porodowke o 10 to byl sajgon niesamowity do poludnia, ale jak juz faktycznie rodzilam o 20 to pusto !! dzieki bogu bo moglo sie tyle osob mna zajac po porodzie:)

na markwarta maja bardzo dobry personel i tez chcialam tam jechac, ale obawialam sie o miejsce (w miejskim jest wiecej sal porodowych i poporodowych) i dla mnie po calej zagrozonej ciazy najwazniejsze bylo to ze w miejskim jest intensywna noworodka a na markwarta nie ... wiec jakby cos sie dzialo to i tak by mi malego zabierali do 2 .... no i tez fakt ze mieszkam 2min od dwojki :D

jedyne co to bym w zyciu do biziela nie jechala !!!!!
 
Hej dziewczyny, nie wiem czy w dobrym wątku piszę ale spróbuję ;) Czy macie może informacje gdzie najtaniej zrobić posiew z pochwy przed porodem w kierunku paciorkowca? Będę wdzięczna za informacje, pozdrawiam wszystkie bydgoszczanki :0
 
Aga ja też mam 2 min do Dwójki.....z Franem w nocy chciałam pieszo iść ale mi M. postukał w głowę :-D Ja ciągnę do MASWia za ginem......a siorka rodziła w kwietniu tego roku i właśnie fenulo pobierają teraz w szpitalu z powodów jak pisałam wyżej....:eek:

haniamm2 ja robiłam badanie w Dwójce w laboratorium.....18 zł....ale miałam ujemny GBS.....nie wiem czy jakby był dodatni to by doliczyli za antybiogram ??? A to dodatkowe 15 zł.....tak było na cenniku.
 
JJ - moze sie cos zmienilo, musze sie sasiadki zapytac jak w jej przypadku bylo ... ur w sobote a w niedziele wyszła do domu ...

ja tez sie smialam ze jak piotra w domu nie bedzie to pieszo na porodowke zajdde :D
 
Ale tu się porodowo zrobiło że hoho. Mi ostatnio weny brak na pisanie, jakoś ten listopad w lipcu mnie dołuje. Dzieci jakieś niegrzeczne się zrobiły normalnie diabły wcielone. Mam ochotę na jakieś krótkie wakacje i namawiam M na wypad nad morze. To w skrócie tyle. Buziole
 
reklama
Aga ja też mam 2 min do Dwójki.....z Franem w nocy chciałam pieszo iść ale mi M. postukał w głowę :-D Ja ciągnę do MASWia za ginem......a siorka rodziła w kwietniu tego roku i właśnie fenulo pobierają teraz w szpitalu z powodów jak pisałam wyżej....:eek:

Mnie z tego powodu trzymali od czwartku do niedzieli , urodziłam w czwartek o 21.25, a wyszłam w niedziele o 14.00
.
 
Do góry