reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

kaaasiulka, non nie! Aż się wierzyć nie chce z tym migdałem! A na braciszka (chociaż w sumie wolałabym chyba jednak jeszcze jedną dziewczynkę) to musiałabym dawcę znaleźć, bo mój dotychczasowy nie chce współpracować. A szkoda, bo geny nienajgorsze chyba.
 
reklama
hej,

ja nadal 2 w 1.....dziś byłam na KTG i sobie oddział obejrzałam.....mały w porównaniu z dwoma piętrami w Dwójce ale fajnie kameralnie. No i są trzy pokoje porodowe a nie boksy w przewadze jak na Szpitalnej......ruchu tam dziś nie było.....cisza....jedna mama po terminie czekała na oxy........a ja w rozwarciu się nie posunęłam czyli nadal 1,5 cm.....
Następne KTG w niedzielę....

Jutro zamierzam kisić ogórki......ja kupuję na ryneczku od mojego sprawdzonego rolnika.....

Zdrówka dla choruszków.
 
Oj niefajnie z tym migdałkiem.

Mnie niestety tez jakieś choróbsko dopadło. Najpierw myślałam, ze to ząb, ale teraz sie bardziej skłaniam do tego, ze mnie przewiało bo i ucho i gardlo i jeszcze katar. Na razie kuruje się sama. Monika tez jakaś niewyraźna dzisiaj była ale pojechała na noc do babci i zobaczymy jak jutro wróci. Na razie Babcia nie dzwoniła wiec chyba jest ok.

A mój mały zaliczył pierwsze nocowanie poza domem bez mamy i taty i... nie chciał wracać do domu :D A żeby było śmieszniej to ja za nim ogromnie tęskniłam a on za mną wcale. Dorasta ten mój mały mężczyzna :D

Arabella fajnie, że sie odezwałaś, bo ja już się zastanawiałam co u ciebie.
 
hej,

... No i są trzy pokoje porodowe a nie boksy w przewadze jak na Szpitalnej......
hmmm....jakie boksy w przewadze- toż tam 10 pokoi porodowych - pojedynczych oczywiście- oj JJ dawno chyba w dwójce nie byłaś- moze warto sie wybrać - oddział można zwiedzać bez problemu- jak zreszta wszędzie- ja z porodu w 2 zadowolona bylam- z opieki po gorzej- ale drugi raz po prostu odrazu olałabym siostry- jak po kilku dniach to zrobiłam- bo my tydzien byłysmy poporodowo:-( - i czulam sie jak w hotelu- miałam pokój 2os cały dla nas tylko- jakby nie było - 2 osoby :-)...zycze ci udanego kiszenia, ale cos czuję ,że to dopiero za jaki czas - juz w pojedynke ;-)

kasiu - z migdałkiem - okropna sprawa, ale niestety ja miałam tyle negatywnych przygod z słuzba zdrowia, ze juz niczemu sie nie dziwie ...:-
(
 
Ostatnia edycja:
Czesc w ten przepiekny dzionek...

Wierzcie mi,ze ja patrze na Wiki i sie zastanawiam czy to jakies pech czy cus...jutro popoludniu chcialam jechac zrobic rtg ale cioteczka dzwonila ze wezmie ja i kupia wyprawke do zerowki wiec moze w piatek sie uda co bym miala faktycznie czarno na bialym...moze ten laryngolog sie myli...hmm

Arabella,to tak jak u mnie dawcy brak,hehe...ale fajnie by bylo jakby rodzynek sie pojawil,juz widze radosc dziewczyn a na siostre pewnie jeszcze wieksza ;).

JJ,Vikiigus ma racje..boksow juz dawno w dwojce nie ma a oddzial teraz rewelacja ;)...rozniez zycze udanego i szybkiego rozwiazania...i czekamy na wiesci ze to juz :)..

Madziu,mega zdrowka zycze!!!

Siedze i spijam kawke,tesciowa przyszla,wziela Wiki do siebie,przyprowadzi wieczorem a Mati chodzi ciagle i jej szuka,nie moge z niego ;).
Od poniedzialku coraz lepiej z pogoda czyli zapowiada mi sie udany "urlopik":)
 
O kurczaki.... ładne jajca z tym migdalkiem... wiem że odrasta ale to co piszesz to się w głowie nie mieści.... Tulaski przesyłam!!!

My dzis do Torunia za chwile jedziemy, miały być zdjęcia a będą pewnie lody :)
Od poniedzialku coraz lepiej z pogoda czyli zapowiada mi sie udany "urlopik":)
Też mi to mówią :) widocznie zapracowałysmy! Jeszcze dwa dni.....
 
Izka,a pewnie,ze zapracowalysmy,Tobie sie nalezy bo ja to wiesz ;)...mi ten tydzien sie tak dluuuuzy...jestem juz przy sobocie,mysle o jeziorku a tu dopiero sroda...
 
Kaśka, Viki......pewnie racja z tą porodówką w Dwójce....przecież był remont :baffled:......ale ja mam obraz z przed 6 lat :-D:-D:-D:-D


A z migdałkiem niezłe jaja....nawet nie wiedziałam, że odrasta :confused:.....co za konowały :confused::no:


Madziara synek po woli "odcina" pępowinę hehehe za niedługo ci panny zacznie przyprowadzać ;-) Choć muszę stwierdzić, że bardzo długo czekałaś na moment noclegu poza domem......Fran pierwsze zaliczał już jako roczniak.....a potem to już bez problemu.

Życzę udanych urlopów !!! Wy na plażę a ja w pieluchy :-D.....ale już za małe 2 lata będzie lepiej :-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry