reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

witam weekendowo :-)
sali to Ci się na żarty zebrało, a już miałam gratulować :-D
Fotoiza fajną masz córkę! :-)
 
reklama
Hej!

U nas w koncu bez wymiotow,troche rozwolnienie ale goraczka prawie 38st :-(...
...mielismy plany na jutro,spacer do mysla i do znajomych i d...:-(...kurde zawsze jak cos zaplanuje wczesniej to jest nie wypał :wściekła/y:...glowa mi peka,spalam za dluuuugo :no:,wczoraj wszyscy zasnelismy o 19stej i do 7 rana,teraz chodze do tylu...:szok:

Iza,Martyna ma czaderkie włosy :-):-D...rosnie laseczka za mamusia ;-)...

Sali mnie wczoraj tez wkrecila...nie tylko z ciaza ;-)...zartownisia sie znalazla ;-):-D...echhh
 
Martyna supe włoski;)))

Moja mała cos wysypało na buźce,wygląda to jak te krostki które Tymek am na nogach...wrrr,posmarowałam jej maścią i zobacze do jutra jak mocniej bedzie miała to do fundacji pojedziemy,jak nie to w poniedziałek do lekarza.
 
a mi sie maly zalatwil :/ nie dal spac babci, katar i kaszel go męczyly ehhh ... w poniedziałek do lekarza ... ja tez sie smarkam ... myslalam ze to alergiczne bo czwesto tak mam na wiosne, ale gardlo mnie zaczelo bolec ....
 
Sali ty kawalaro :-);-).

Aga u mnie też pani od NDT była 2 razy w domu ale zapłacić musiałam za te wizyty.


Oj teraz trzeba uważać.....pogoda zdradliwa.......ja mimo iż lubię wiosnę jeszcze się całkiem nie wyletniłam w ubiorze.....Fran też ma jeszcze kurtkę ciepłą. Jedynie rajstopy na kolanówki zamienił. A M. sobie już rankiem bez czapy biega i coś mu w nosie już siedzi.....bleee.
Zdrówka życzę.


Izka z Martynki fajny czupurek :rofl2: oj się chłopaki zlecą niedługo :-).
 
Witam!
Sali ja też już chciałam Ci gratulować !!!

Bartas był wczoraj z M w szpitalu na USG głowy, nie zbadali wszystkiego, co mieli zbadać, bo już mu ciemiączko zarasta, ale lekarz powiedział, że wszystko jest OK.
Młody już wyzdrowiał i pojechał do babci na weekend, więc mamy z M wolną chatę, ale co z tego jak ja nadal chora jestem, gorączka ok.39 stopni, męczący kaszel, katar, wymioty i okropny ból brzucha :-(

Życze wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia.
Pozdrowionka
 
JJ - wszyscy sie smarkaja dookola to i nas wzielo :) ehhh.... wiosna :)

Atu - to dobrze... a czy mały mial problemy po porodzie ?? Adas sie urodzil to wazył 4320 i okazalo sie ze ma 2 torbiele 4mm i 6mm, jeden sie wchląnął po miesiacu jak mówili ale ten wiekszy został... zniknął dopiero po 5 miesiacach ... u Was też cos z torbielą podwyściółkową ?
 
hej!

U nas jelitowka,zalamka,mlody od wczorajszego popoludnia wymiotowal i tez cala noc a dzisiaj wymiotow zero ale za to rozwolnienie :-:)-:)-(...wiki dochodzi do siebie,przezroczysta,wlasnie ja wywalilam z wyra niech troche posiedzi i pochodzi bo ile mozna lezec...jesc nie chce bo boi sie ze bedzie wymiotowac...

Atu,dlugo masz ta graczke,wykonczysz sie dziewczyno...nie bylas u lekarza?!?...moze potrezbny jest antybiotyk...
Dobrze ze maly oki...zdrowka zycze!

Aga,Wam tez mega zdrowka!!!

Lece sie polozyc z malym :-(...
 
reklama
Vikiigus - my sie nie ruszamy z domku, adasko teraz spi jak wstanie to idziemy na krotki spacerek:)

Kaaaasiulka - jak nie urok to.... zdrówka!! jak ja czesto wymiotowalam w ciazy lekaz przepisal mi AMINODRAL, zeby uzupelnic niezbedne witaminy bo tez nie jadlam ....
 
Do góry