reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Natalya u nas spoko ale to pewnie dlatego ze w domku jest milo i chlodno. Jednak blok ma 4 lata i z kazdym latem czuc ze jest coraz cieplej, nic dziwnego, sciany oddaly juz wilgoc i nie ma juz tego chlodku co kiedys
W dzien tylko w samej pieluszce hasa, najchetniej idzie na balkon gdzie wiaterek wieje..

My znow dzionek nad jeziorkiem spedzilismy w naszej przyszlej wiosce, bylo wybornie i nawet Jagodka polubila kapiele w jeziorze ;D
Po weekendzie wkleje fotki
 
reklama
natalya Paris tez się wierci i częściej się wybudza
u nas strasznie duszno w pokoju :p :p :p

a ja dziś w dzień to sie tak masakrycznie czułam, że myślałam, że zejde z tego świata
normalnie w ciąży się tak nie czułam NIGDY
Dzisiaj byłam słaba i brakowało mi tlenu :o
w sumie to 2 dni mam takie kiepskie
jutro ide do doktora :p
no i ciągle od ponad miesiąca mam coś z plecami
teraz już zaczynam posądzać nerki o te bóle ::) już sama nie wiem co mnie tam boli


a teraz piwko, orzeszki i na meczyk ;D
 
Jędruś też budzi się w nocy, pić mu się chce. Dzisiaj zrobiliśmy runde po marketach żeby zakupić wentylator, ale rozczarownie wielkie nas spotkało bo półki puste, wszystko wykupione. Chwilową przerwę w oglądaniu finału sobie zrobiłam, chciałabym żeby Francja wygrała, fajne przejście na emeryturke miałby Zidane. W piątek ruszamy do Jantara, już nie moge się doczekać.
 
szczesliwie wrocilismy do domku...
Sopot jak zwykle piekny ::)
i bardzo goracy 8)
bylo super,
wrocilismy opaleni i zadowoleni

Mel...bidulko, biegiem do lekarza
nie ma żartów,mozliwe ze to nerki

asioczkiuzdjecia Majci superrrrrrrrrrrr




 
Pati super ze urlopik sie udal

U nas z upalami jest  w miare, ale powoli mam dosc

W mundialu jestem za Italia, Zabojadow nie lubie bo sa zarozumiali, choc jako druzyna Wlosi sciemniaja,oszukuja. Piwko tez sie leje, tzn lalo sie bo juz koniec ;)

Dzis odwiedzila mnie kolezanka z Gdanska - wrzesniowka z rodzinka i z Pawelkiem (Pawelek zaczal sie rodzic w pociagu pewnego wrzesniowego dnia...Od tej pory jest Pafikiem - Kolejarzem :p)

A to fotki z wczoraj
Nasza plaza


i zatoczka

Aga

Jago

Kapiel



juz spie

I okolice
Droga znad jeziorka


za laskiem jest nasza dzialka

i nasz sasiad - domek z czerwonym dachem
 
A my dzisiaj chrzciny zaliczylismy :)

Po chrzście moje dziecie wcale aniolkiem sie nie stalo. Upaly mocno w dzien jej doskwieraja i jest marudna.

Gwiazda dzisiejszego dnia :



Latam :)



Oczywiscie latanie bez pieluchy musialo sie odbywac:


I dalej latam teraz z babcia :)

 
a to jeziorko to daleko??? czysta woda i plaza???? i duzo ludzi sie zwala??? ;D ;D szukam teraz jakiejs plazy dla nas:)
ja za tydzien mam egzamin na prawko ;D ciekawe jak pujdzie
pati a moze jakies fotki z wakacji ;D??
u mnier kolejna nieprzespana noc...tragedia, jak ja marze o tym zeby sie wyspac....
 
reklama
U nas też upał doskwiera....Franek w nocy wypija ogromne ilości.

My wróciliśmy z działeczki w Wierzchucinku. Fotki wkleje później. Moje dziecko w wodzie przeobraża sie w dzikusa wodnego - normalnie siła go trzeba wyciagać hehe.

Mk a wasz domek też chyba gdzies tam stanie.....ale po fotkach nie mogę się zorientowac gdzie ::) jeziorko jakby znajome ale tam każdy zakatek może podobnie wyglądać. :p

Majka bardzo urosła. Piękna juz z niej pannica ::)

eeee co ja chciałam, juz nie pamietam ufff
 
Do góry