reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

a już wiem....


dziewczyny chiałabym sie przerzucic z pampersów na haggisy - bo zrobili jakieś nowe i mi Franek przesika się w nocy tzn. nie dają rady z odbiorem ;D - ale haggisy są zielone i rózowe ???? Czy ktoś uzywa ich i może mi powiedzieć w czym różnica i które poleca???

dzieki
 
reklama
fotki z Sopotu wkleje jak tylko mi kumpelka na plytke przerzuci ::)
bo ja niestety mam tylko z niecyfrówki :p
 
mam tu kilka z telefonu,ale to nawet nie widac ze z nad morza....
tylko nasze facjatki, na terenie domku w ktorym mieszkalismy....
Samuelek...
photo01785cq.jpg

mamusia.....
photo01661tr.jpg

tatulek....
photo01843gy.jpg

reszta pozniej....
takich widokowo-pozowanych.....
 
JJ ja nie używam haggisów ;D, ale wiem, że różowe są dla kobitek a zielone dla facecików :D. Ja też zauważyłam, że pampersy te ostatnie są trochę gorsze, tzn. mi synek też się obsikuje na bokach, czasem jest mokry od sisiów na pleckach. Hmmm, jak używałam parę lat temu pamperów u starszego to nie było takich "efektów". Chyba napiszę do firmy Pampers i podzielę się swoimi spostrzeżeniami ::). Napisz jak zaczniesz używać haggisów, czy są zadowalające ;D. Pozdrawiam ;)

 
JJ - huggisy zielone sa lepsze, a rozowe nie bardzo, bo to produkcja na rynek wschodni, jak mi wiadomo :) ale w takie upaly polecam zostac przy pampersach - sa o wiele ciensze :)
pozdroweczka :)
 
zielone chyba sa drozsze od rozowych tak mi sie cos w sklepie ostatnio zucilo, ja jestem zadowolona z pampersow, pomine fakt ze ostatnie dwie noce byl przesikany, ale maly litry pije i to ze dzisiaj rano jak sie obudzil zdjal pieluksze w ktorej byla kupa....musialam szorowac i jego i cale lozeczko:)
 
Ups :-[, to jakie pieluszki są rozróżniane dla dziewczynek i chłopaczków? Może mi się firmy pomyliły...ale wydaje mi się, że to były hagiski :D

 
JJ pisze:
a już wiem....


dziewczyny chiałabym sie przerzucic z pampersów na haggisy - bo zrobili jakieś nowe i mi Franek przesika się w nocy tzn. nie dają rady z odbiorem ;D - ale haggisy są zielone i rózowe ???? Czy ktoś uzywa ich i może mi powiedzieć w czym różnica i które poleca???

dzieki

my używamy huggiesów super flex SĄ THE BEST !!!

to są te zielone
obecnie mamy rozmiar 4+

ostatnio kupilismy 1 paczkę pampersów i stwierdziliśmy , że huggiesom do pięt nie dorastają
bo jak dziecko nasiusia to się odrazu taki wór robi w tych pamperach :p :p :p
no i obcierają nóżki tymi zapięciami sztywnymi :p
że nie wspomnę o tym jak się nie elegancko prezentują :p po same pachy jakieś były eeeeee przereklamowane są te pieluchy
a huggiesy idzie ładnie podwinąć na tzn biodrówki ;D i już nie jest dzieciakówi tak gorąco w nereczki :)
 
reklama
Do góry