reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Olka dr Frackowiak ;) zaproponowal mi wypozyczenie elektrycznego inhalatorka z przychodni - chyba bylam pierwszym uzytkownikiem bo rozpakowywalam czesci z fabrycznie zamknietych torebek. Do dozownika dodawalam sol fizjologiczna i inhalowalam ja ile wlazlo, nawet 6 i wiecej razy dziennie. Fajny srodek na usypianie ;D Zamykala oczka wieczorem bez ale ;D
 
Cześć Kobitki! To znowu ja ;D

Odcięło mnie na trochę od neta, potem nie pamiętałam już hasła. I w efekcie tak długo mnie nie było, że hej !!

Ala dzisiaj kończy 11 miesięcy!

Cieszę się że mogłam w końcu Was troszkę podczytać.

MK - zdjęcia superowe - szczególnie te z bieszczad. Chciałabym w przyszłym roku się wybrać .........

Witam też przy okazji wszystkie nowe mamusie i ich maluszki.

I oczywiście wszystkiego naj naj urodzinowego dla Werki :-)

Pozdrawiam. Odezwę się niebawem i wkleję parę fotek mojego Paproszka. Pa Pa
 
Wybiera się któraś w najbliższych dniach na basenik z maluszkiem? Nie wiecie czy w lipcu jest normalnie otwarty?
 
my mamy jeszcze 2 wejścia na karnecie ::)

czyli idziemy w tą i następną sobotę
słyszałam, że sierpień ma być chyba wolny od zajęć ::)
 
Zastoj tutaj ostatnio... ::)

My ruszamy na zwykly basen na Osowce
Jagodka ma juz tez za soba kapiele w jeziorku - bez szalu niestety
Odkrylismy sliczna zatoczke - prawie prywatna ;) 5 minut od naszego przyszlego domku - ktory notabene jest w powijakach, w planach, w marzeniach...Ale jeziorko odwiedzamy i sie kapiemy...
Dzis bylismy na budowie u znajomych i dostalismy takiego kopa w pupe i zaczynamy ruszac z ta budowa - to jest wyzwanie mego zycia, napalona jestem jak nigdy i teraz uwaga - jestem zdecydowana na dom z bali - ja wielbicielka haj teku ;D - nie do pomyslenia !!!! Ale juz mi sie wspolczesne dziwolagi dawno opatrzyly, starzeje sie...
 
Trochę Wam zaśmiecę forum :) Na 2,5 dnia nad Zalew sie wybralismy bylo super. Maja pierwszy rejs statkiem zaliczyla :)


















 
reklama
mam nadzieje ze my juz niedlugo cala rodzinka tez tak sobie poplazujemy:) nie moge sie doczekac. planowany jest wyjazd nad morze, jutro przyjezdzaja corki Cora. chcemy jakos ciekawie spedzic ten czas, byle by nie bylo takich upalow ze sie z domu nie da ruszyc:)
dzisiaj kupilam sobie przewygodne klapki ecco. wkurzylam sie bo nie chcieli mi spuscic ceny a to byly jedyne nieprzecenione w calym sklepie buty. jeszcze nigdy sobie klapek nie kupowalam bo nie umiem chodzic w takich butach, ale te sa tak fajnie zrobione ze super noge trzymaja i normalnie same chodza:)
dzisiaj mialam ostatni egzamim, mam nadzieje ze zalicze bo kiepsko poszlo, liczylam na inne zadania i w dodatku statystyke mam juz na wrzesien ale to juz moja wina bo leniwa bylam ;D
jak wasze dzieci znosza te upaly?? w szczegolnosci o noc mi chodzi, bo maly strasznie sie wierci, wstaje, poplakuje. :-[
 
Do góry