reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Smutno na watku, pewnie pupki nad woda moczycie... ;D
To zapodam nieprzyzwoita ilosc zdjec
Pognacie mnie za ilosc, ale co tam;)
Agatka

Jagodzia


Seria z mama




W okularkach



Komplet zebow

I moje slicznosci..




Jem truskawy

Ide

I cwicze samodzielne stanie


Siostry "bez osierdzia"

 
fotki switne:) milo popatrzyc na taka slodka buzke:)
nie wiem czy ja mam dzisiaj zly dzien, czy sie czepiam czy co???? a moze ja myslec logicznie za bardzo nie potrafie/??? moze sprowadzicie mnie do parteru????
(chodzi o watek alimenty na samotnych rodzicach)
wydawalo mi sie ze nie jestem czepialska....
 
Mk foty extra.

Widze, że Jagodzi rosna zębole "na wampirka" - u nas też tak było hehe.

My mamy już 4 sztuki na dole, 4 na górze i prześwitująca dolna lewą czwórę. Franek wciąż trzyma pół dłoni w buziaku i gmera sobie tam ;D i slina mu przy tym cieknie strasznie ::)
 
MK my chcemy wiecej :)

JJ to Franek moze z majka sie spotkac, wkroczylo moje dziecie w faze buldoga albo innego obslinionego psiaka, kto wezmie ja na rece musi sie liczyc ze z uroczym brrrwrr zostanie solidnie opluty a rece to prawie 2 do buzi sie zmieszcza.

czy basen przy przedszkolu jest czynny w wakacje, bo jakos dodzwonic sie nie moge a nie chce mi sie isc lub jechac w ciemno??

Natalya niestety czasami ludzie wola siedziec w domku i kase dostawac od panstwa niz pracowac i jeszcze narzekać jak im źle. Chyba wiele takich przypadków można znaleźć.
 
Mkkafe bardzo ładne fotki i takich nigdy za wiele:)

Natalya moim zdaniem w ogóle się nie czepiasz, mam podobne zdanie. Faktem jest, że życie się układa różnie, ale w głównej mierze zależy to od nas samych.

Ja z moim synkiem przeżywamy teraz ataki kaszlu i kataru, takie wysokie temperatury a nas przeziębienie dopadło, wychodzi klimatyzacja w aucie i sklepach.
 
natalya...jesli chodzi o Twoja wypowiedz, to mysle tak samo jak Ty.
Juz dawno podziekowalabym takiemu tatusiowi :p

mk...zdjęcia superowe ;D ;D ;D
o więcej proszę

my za 2 godzinki startujemy do Sopotu,hurrra
my...czyli ja,Samcio, moja przyjaciolka i jej synek Oliwer
jestem juz gotowa do wyjscia,
ale niestety cos Iwonce wypadlo i musimy czekac na nią





 
Dziekuje za pochwaly zdjec

Natalya hmm, rozumiem Cie jesli chodzi o prace - a raczej nie skorzystanie z oferty i popieram.Co do wyciagania pieniedzy z Panstwa - mi sie praktycznie tez nie nalezalby wychowawczy ale pobieram zasilek bo prawnie mi sie nalezy. Tez niejako wyciagam pieniadze,ale gdyby nie zaradnosc i pracowitosc meza zyloby nam sie inaczej. Wiec nie mam wyrzutow sumienia, bo kazdy ma prawo zasuwac po nocach i popoludniami. Tyle ze niektorzy wola wtedy pic piwo i ogladac mecze.

olka Jagodka 2 tyg temu miala zapalenie oskrzeli, tez glownym winowajca byla klima w aucie podczas dlugiego powrotu z gor...Ale wyleczylam ja inhalacjami i obylo sie bez antybiotyku. Duzo zdrowka
 
reklama
Do góry