reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
hej:)

ja chyba tez zaraz na spacerek mykam - bo Viki jakas marudna - chco spalysmy do 10 , wiec to moze dlatego;)

ale ja chyba sobie na ryneczek pomykam :))) - może ktoś tez ma ochotę?

tylko musze się ogarnąć - bo nadal w piżamie :)))..więc najprędzej za godzinkę...:)))
 
Atu jak bedziesz u babci możemy sie umówic nad Balatonem,pewnie i Kaśka by dołączyła;)

super :-)

A pewnie,tez jestem chetna,Atu daj znac koniecznie to sie umowimy :-)

oczywiście, że dam znać :-)


hej:)

ja chyba tez zaraz na spacerek mykam - bo Viki jakas marudna - chco spalysmy do 10 , wiec to moze dlatego;)

ale ja chyba sobie na ryneczek pomykam :))) - może ktoś tez ma ochotę?

tylko musze się ogarnąć - bo nadal w piżamie :)))..więc najprędzej za godzinkę...:)))

my już po spacerku, ja już nie pamiętam kiedy spałam do 8, a co dopiero do 10 :szok: nie macie za dobrze dziewczyny:-)

Bartas zaraz będzie wcinał amu i też wybieramy się na spacerek nad Wisłę przywitać WIOSNĘ, więc jeśli Violi masz ochotę to przyjeżdżaj, tutaj też mamy ryneczek, to się z Tobą wybiorę :-)
 
ja już nie pamiętam kiedy spałam do 8, a co dopiero do 10 nie macie za dobrze dziewczyny
tak jasne ja to nie pamietam kiedy spałam dłużej niz do 5.30:wściekła/y: A wogóle to mój Starszak znowu ma temperaturę niewiadomego pochodzenia i oprócz tego nic, a ja mam urwanie głowy w pracy i muszę dopiąć projekt do piątku a jak tu się skupić jak się jest myślami przy dziecku. Pozdrawiam a pogoda dziś fantastyczna się zrobiła
 
Witam,
a u nas nieciekawie, u małego zdiagnozowano zapalenie płuc :-( na szczęście zmiany w płucach nie są duże i można je leczyć w domu, ale i tak jestem załamana :-(
 
hej,

u nas też od wczoraj u F. tempka niewiadomego pochodzenia. Znaczy wirus gówniany i tyle. Dziś lepiej chyba. A tak chciał iść palic Marzannę do przedszkola.....bidulek :-( i jak wychodzilismy z przychodni to akurat wracały jego przedszkolaki.....:-(.

Także zdrówka dla Was Wszystkich.

Dziś miałam usg połówkowe i mówię do gina, żeby mi Heleny szukał :-D a on tylko przyłożył głowicę do brzucha i mówi, że z takim interesem to chyba Helena Trojańska :laugh2::laugh2::laugh2:. Także będzie drugi rozrabiaka. Poza tym waży 450 g i pan dr nie miał do niczego zastrzeżeń.

Sali fotki super z tym brzuchem. Mi też się marzą ale ja wolę czarno białe i nie takie rodzinne :cool2:...takie indywidualne, bardziej z grą cieni na czarnobiałej fotografii.

Pozdrówka.
 
atu - przeciez pisłam kiedy jest koncert i linka wklejalam tez... nastepny jest 10 kwietnia. tez idziemy

peemka - zdrowka dla Tośka, bidulek !! Trzymaj sie kochana !!

JJ - gratuluje synusia:)

restauracja zalatwoona, tylko czekac na uroczystosc!!!
 
reklama
Do góry