reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************


akurat wczoraj wracałam i słyszałam w radio - masakra - ja sie zawsze boje jezdzic miedzy dwoma tirami wlasnie z tego powodu - tak zginal brat meza kuzynki - stal osobowka za tirem przed przejsciem granicznym i najechal na niego drugi tir- samochod wbil sie pod naczepe - ja czasem ma wrazenie ze jak jedzie za mna tir to chyba specjalnie gosc chce sprawdzic swoje umiejetnosci i hamuje w ostatniej chwili - ten tez widac debil- z takim impetem pas zmieniac i to przed swiatlami - przezcie on tego bialego tez staranowal ...najgorsze ze dziecko musialo zginac przez takiego debila - ja bym chyba zabiła...
 
reklama
Ja nie wiem jak to jest, ze my zawsze trzy miesiące musimy czekać na zwrot z US. A kasa by mi się bardzo przydała. Wypadek koszmarny. Dlatego ja nigdy nie będę jeździć samochodem. Nie nadaję się na kierowcę a nawet gdybym jakimś cudem nauczyła sie jeździć to bałabym się takich idiotów, których mogłabym spotkać. Ja dzisiaj byłam z małym na badaniu krwi. Rozbawił nas, bo oczywiście trochę płakał ale stwierdził też, że teraz będzie miał dziurę w ręku :D
 
Ja mam 13 lat prawko,nie jezdziłam od razu i teraz sie boje,ale chciałąbym, sobie "potrenowac"chociaż jak sie widzi takie wypadki to odechciewa sie,wole jednak jezdzic z męzem,ufam mu w samochodzie;)

My zawwze szybko kasiorke mamy teraz poprostu późno składalismy bo tak juz w lutym była kasa;)
 
sali - super ze wyplacili, ja jeszcze nie dostalam... musze poczekac.

moi rodzice mieszkaja niedaleko, nie moglam wyjechac, bo poblokowali wszystkie ulice.... dla mnie to nienormalne.... niby hamulce mu nie dzialaly to dlaczego Kut** nie zjechal na trawe??????????? zapierd**** jak glooopi !!! zabilabym go wlasnymi rękoma... nie potrafie sobie wyobrazic gdyby to mnie spotkalo .... ja jezdze od samego poczatku, w pracy czesto jezdzilam i tak praktycznie nie ma dnia bez auta, z adasiem tez wszedzie jezdze... po tym co sie stalo bede szerokim lukiem omijac tiry!!
 
Zwrotu nie dostałam za to dostaliśmy wezwanie do urzędu w celach sprawdzających. Ostatnio nas kontrolowali w październiku teraz znowu. Nie wiem podejrzewają, ze wpisuje w PIT cudze dzieci czy co? :D

Jakoś nie za bardzo wierze w te zepsute hamulce, bardziej to za duża prędkość.
 
Wypadek straszny!

Wczoraj odebralismy kase z pitów po 35 dniach czekania :-) jutro idziemy córci obiecany aparat kupić ;)

Madzia współczuje tych kontroli, szukają czy może czegoś nie zgubili, hmmmm....

31 ide w córcia do laryngologa w szpitalu dziecięcym, (zobaczymy jak migdałek) może mieszka ktoś w okolicy chętny na spacerek jak będzie pogoda?
 
heja
ja dzisiaj jadę do babci na Bartodzieje, od 10 dni młody jeździ w spacerówce, więc mąż mówi, abym zabrała wózek do babci, ale nie wiem, czy dam radę go znieść z 4 piętra sama, a tak bardzo bym poszła na spacerek nad mój ulubiony Balaton :tak:
Izka ja idę do szpitala z Bartkiem ale 29 marca, tym razem do neurologa, szkoda :-(, byśmy poszły sobie na spacer :-)

a ja dzisiaj ( tzn. już wczoraj) miałam spotkanko przy kawce z Anką (annakryspin), ale ma super synusia :-)
 
Ostatnia edycja:
Atu a nie "obgadywałyscie" mnie czasem:-D:-Dbo mi sie śniłą dzisiaj Ania i AgnieszkaJ hahaa,i jeszcze jakaś trzecia mamusia taka mega nadopiekuńcza,w tym snie cos mówiła ze zanim ułozy rzeczy do szafy(dziecka rzeczy)to je płucze w toniku jakimś hahaha.
 
hej,

dzieki za miłe słówka. Ale 3 razu już nie będzie :happy2:...więc kitki moge pleść jedynie waszym córeczkom :-).
Na razie oswajam się z myślą o braku różowych falbanek hehehe no i musimy imię wybrać.

Wypadek straszny. Nie oglądałam filmiku, bo bym nie dała rady. Też nie wierzę w hamulce zepsute....a wiem od męża, który to oglądał, że gostek zapindalał i jakby wogóle nie hamował a się zagapił.

A co do kasy z pitów.... nie od dzis wiadomo, że najszybciej daje 1, potem 2 a trójka to jest "opóźniona" strasznie w wypłacie zwrotów. A teraz im od stycznia jeszcze podatników dołożyli......nic tylko masakra będzie :baffled:.
 
reklama
JJ za to będziesz miała 2 synowe;)

Słyszałyście o tych butkach?Własnie mówia na DDTVN

obuwie - buciki Gucio-oficjalna strona projektanta i producenta

Co do wypadku to oglądałam tez na YT z akcji ratowniczej ale juz bez ofiar...to biedne maleństwo zostało zmiażdżone;((((
Co do prędkości to tam jest ta górka i my nie raz szybko jedziemy zniej a tu nagle czerwone swiatło i sznur samochodów,to czy dziaąły hamulce czy nie zostawmy ekspertom ,teoria jest taka ze nie dzialaly ,on najpierw zahaczył srebrny samochód i niby to go rozkojarzyło i nie zdąrzył uciec w prawo...ehhh ja to nie moge dojsc do siebie,co chwile tule Kaje jak to sobie przypomne,biednakobieta juz nie utuli swi\ojej niuni;((
 
Ostatnia edycja:
Do góry