reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Wstawiłam fotki moich bąbelków;))
Kasiulka na szczęscie to nie jakies poważne powody ze tu nie zagladałam ale postaram sie nadrobić;]
 
Kasiulka nie wiem jak te bąbelki wyglądają, ale jak moja Monika miała takie pojedyncze to potem się okazało, że to jest grzybica i bardzo jej się to paskudziło. Jej się to zrobiło w jednym miejscu tuż przy zgięciu ręki. Wyglądało jak krosteczki, najpierw czerwonawe a potem coraz bielsze, az wypłynęło z tego takie ble. Musiałam to Monice zaklejać bo strasznie drapała i przez to jej się babrało.
 
ja tez wole male spokojne miescinki na urlop. nie lubie zgiełku !!

ja sie tak napalilam na ten familypark, a tu mnie zaskoczylyscie tym hałasem, ale faktycznie to jest spore wiec i halas spory :)

Madziarka czy juz sie lapie na watek ze zdjeciami ?:)
 
alternatywą na Family Park są mniejsze centra zabaw w Bydgoszczy np. Wikolandia i Centrum Zabaw Animacji i Rozwoju CZAR jeszcze inne miejsca podaję na www.mamywsieci.pl w zakładce czas wolny ;) oczywiście jeśli odkryję nowe miejsca lub mamy same o nich napiszą niezwłocznie je tam umieszczę:)
 
Witam was dziewczyny na pewno już mnie nie pamiętacie bo chyba ze 100 lat tutaj nie byłam :zawstydzona/y: a dzisiaj dostałam maila ze stronki BB i stwierdziłam że wejdę ;-) A więc mam na imię Ola ,3 wspaniałych dzieci no i oczywiście jestem z Bydgoszczy :-)
 
Witaj Iko;)
Super rodzinka ,no i jak ładnie co dwa lata dzieciaczek,czyżby juz przerwa??;)
Fajna rodzinka;)
Z jakiej części Bydgoszczy jesteś?
Tutaj w większości Fordon króluje;P
 
Sprowokuje pewien temat...
Własnie mówia w Dzień dobry Tvn o randkach w małżeństwie..
Co o tym myslicie??Ja ostatnio własnie zapytałam męża kiedy zaprosi mnie na randkę...Moim zdaniem to fajnie odświeża zwiazek;)
 
Hej laseczki!!

Zastanawiam sie czy to co Wika ma nie jest od zimna,od mrozu bo ja mam to samo od lat,i to nie swedzi,poczekam jeszcze dzien,dwa i podjade do lekarza,smaruje i jakby schodzilo,tak mi sie wydaje ;-)...

Randki w malzenstwie fajna rzecz...
 
reklama
Dziewczyny musicie sprawdzić czy macie dostęp do wątku foto, bo ja jedynie mogę napisać do Aniaslu - co uczyniłam, ale już tego nie sprawdzę. Jesli jeszcze nie będzie dostępu to będe pisac kolejny raz.

Randki w małżeństwie fajna rzecz - tylko u nas problem jest z opieką do dzieci. Ale ostatnio już rozmawialiśmy z moim bratem i może... uda nam się z mężem w końcu gdzieś tylko we dwoje wyskoczyć.
 
Do góry