reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Iza my najczęściej wypady wiosenno jesienne robimy do Kołobrzegu. Jako, ze to uzdrowisko to jako tako funkcjonuje cały rok :tak:. I jest latarnia.....
 
reklama
KOŁOBRZEG i u nas rządzi. Duże stężenie jodu, sezon cały rok, jest gdzie pochodzić i fajne kwatery bardzo zróżnicowane cenowo i jakościowo. Jak ktoś chce namiar to na priv. My jesteśmy zachwyceni
 
no wlasnie sie zastanawialam czy rok to nie zawczesnie, ale w maju sie chetnie wybiore juz poogladac:)

co do sal urodzinowych, bratowa byla w zeszlym tygodniu w sali u kubusia. jej kolezanka zaplacila za 8 osob 300zł
U Kubsia
 
U Kubusia mieliśmy kiedyś spotkanie forumowe :D

Z jednej strony to ceny organizacji urodzin są duże, z drugiej gdybym sama miała organizować (i na tym zarabiać) to chyba trudno byłoby brać mniej, bo jakby nie patrzeć zapanowanie nad taką gromadką dzieci nie jest łatwe.
 
Z jednej strony to ceny organizacji urodzin są duże, z drugiej gdybym sama miała organizować (i na tym zarabiać) to chyba trudno byłoby brać mniej, bo jakby nie patrzeć zapanowanie nad taką gromadką dzieci nie jest łatwe.
Podpisuje się i podziwiam, że sama takie imprezki robisz :)

U Kubusia mi się nie podobało :zawstydzona/y:


Kołobrzeg, hmmmm.... coś w nim chyba jest bo moja siostra tam tez niedługo jedzie, a ja jednak wole spokojne odległe ulic i domów miejsca, bo to mam codziennie ;-)
 
A mnie się u Kubusia podoba! Za to nie cierpię Familyparku.

Nie wiecie czy w ferie są jakieś atrakcje dla dzieciaczków?
 
Witam Dziewczynki;)
Dawno mnie nie było,wiem...Miałam problemy osobiste ale czytałam Was codziennie..Ps.nie udzielam sie na żadnym innym forum w gwoli wyjaśnienia;)
U mnie w sumie postaremu,Kaja zdrowa odpukac(mam tak jak ty Iza ze jak wspomnę że zdrowa to zaraz zachoruje;/)
Tymek ma teraz ferie ale i tak budzi sie o 7 i czyta ksiązki,zaskakuje mnie normalnie momentami haha
Co do wakacji nad morzem to ja tez wole małe klimatyczne miejscowości ,może kiedys wolałabym miejscowosci z dyskotekami i tetniące zyciem ale wiadomo jak sie ma dzieci woli sie spokój.My 3 lata temu byliśmy w Chłapowie super spokojna mieścina o 22 cisza nocna(to akurat przesada ;))
Mieszkalismy w prywatnej kwaterze bardzo miła i "tania"własciicielka;)Jak nam sie uda to teraz tez tam pojedziemy...Polecam także Karwie to druga nasza opcja;)
Pozdrawiam
 
Hej!

Moja dzisiaj dostala jakies g... na reku,cos ala uczulenia,i to tylko na jednej dloni i za nadgarskiem,hmm....od pokarmu czy cus,sama nie wiem bo nie jadla nic nowego,dziecko ma ponad 5 lat i nigdy nie byla uczulona jesli chodzi o pokarmy,wymiekam,proszku tez nie zmienilam,normalnie rozkladam rece...podalam jej syropki i smaruje fenistilem i zobaczymy jak do jutra nie przejdzie to bede musiala isc do pediatry po skierowanie i do alergologa :szok:...jak nie urok to sraczka :wściekła/y:...

Sali,mam nadzieje ze problemy sie skonczyly i bedzie ok,dobrze ze wrocilas ;-)!!!

Ja osobiscie tez nie lubie Familyparku,za duza przestrzen i za duzy halas,wracam z tamtad zawsze z mega bolem glowy i bez ochoty do zycia,heheh...no ale dzieciom to nie przeszkadza i ona bawia sie suuuper a oto wlasnie chodzi :-)...jede tam jak musze...

Zmieniajac temat ,kupowalam mleko malego w czwartek po 12.79zl a dzisiaj juz po 14,49zl,oszaleli!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny z Bydgoszczy zapraszam Was na nową stronę dla mam z kujawsko-pomorskiego obejmuje m.in. Bydgoszcz, Toruń, Brodnicę Włocławek www.mamywsieci.pl . Prezentowane są tam najnowsze wydarzenia z regionu, dowiesz się dokąd można pójśc z dzieckiem ponadto jest baza informacyjna dot. żłóbków przedszkoli szkół itp Jest to świeży portal i czeka na Was
 
Do góry