reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Czesc!

U nas ze zdrowkiem coraz lepiej,w piatek laryngolog,zobaczymy...
Moj siedzi w bizielu na izbie przyjec juz prawie 2h:szok:,wczoraj w pracy wpadlo mu "cos"do oka a dzisiaj taki bol ze hej ;-)...
...a tak poza tym to mam dzisiaj mega lenia,chyba ta pogoda wszystkiemu winna :no:..a rano o 5tej bylo tak pieknie na dworzu,bialutko,tak bajkowo ;-)...

vikiigus,jak tam sytuacja,cos ucichlas,moze juz po???

Pozdrawiam!
 
Moj M wrocil z jednym okiem ;-) drugie zaklejone,śrut mu sie powbijal i robil sie juz syf,zeby bylo smiesznie to stalo sie to w srode w zeszlym tyg :no:,dostal opr...lezy i jeczy bo go boli,znieczulenie puszcza wiec dopiero sie zacznie a wiecie jak to jest jak chlopa cos boli :szok: takze mam kolejne chore dziecko w domu,zwarjuje...

Dobra,lete do kuchni,z moim mega leniem biore sie za obiad...
 
vikiigus,jak tam sytuacja,cos ucichlas,moze juz po???

Pozdrawiam!

nie nie...i cos czuję , że jeszcze sobie troszkę pomieszka w moim brzuszku...ale alarmy wznieca co rusz - wiadac taki urok:)

a ja tmczasem brykam po bydzi załatwiając wszystkie zlaegłe sprawy...a nóż mi się uda przed narodzinami:)

gorzej jak zaczne rodzić w aucie:) nie daj boże gdzieś w korku...wtedy to kierowcy bedą mówic, że w bydgoszczy był korek z prawdziwego zdarzenia:)

pozdrawiam serdecznie :)
 
vikiigus,no myslalam ze juz....biegaj,biegaj a noz sie ruszy hehe...w sumie to jeszcze 3tyg...
..moj lezy i jeczy,o rety,pomocy ;-)!!!!!!!!!!!!!Co te chlopy wiedza o bolu :no:...
 
reklama
kaaasiulka no to nieciekawie ma m z okiem, mojemu kiedyś ziarenko piasku wpadło pod powiekę, to jęczał strasznie, a co dopiero taka sprawa, AgnieszkaJ ma rację, nie widzę facetów na porodówce:-D

vikiigus wiem, że Ci ciężko, ale mało już zostało, a mimo wszystko każdy kolejny dzień w brzuszku, jest jednak lepszy dla dziecka niżby się miało przed terminem urodzić.
 
Do góry