reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Hej!

U nas szpitala ciag dalszy ale bywalo gorzej....zdrowka dla wszystkich

Dzieki za info,za wasze wypowiedzi na temat migdalkow ;-) no ciekawa jestem co tym razem pali laryngolog mi zaproponuje,musze czeakc do patku na wizyte...

vikiigus,swietne porownanie,tak se wlasnie wyobrazilam ten ogrod i tego badyla :-D;-)...a jak tam sytuacja rozwarciowo-skorczykowa ;-);-);-)...???

VeronicaMelania o matko:szok::szok::szok:,a ile to twoej malenstwo ma jesli mozna zapytac???....chcesz trzymac dziecko 3,4 miesiace w domu :szok:....kazda pogoda jest dobra,na chocby maly spacerek,trzeba poprostu tylko odpowiednio dziecko ubrac ;-)...
 
reklama
My podobnie jak Iza uciekamy przed usunięciem migdała. Juz prawie byliśmy zdecydowani w czerwcu, ale nasz zaufany lekarz mówił ze to może pogorszyć sprawę, a dopuki dziecko nie cierpi na anginy (8 w roku jest wskazaniem do usunięcia), albo nie ma znacznego niedosłuchu to nie wycinać. W szpitalu jak byliśmy to pani laryngolog równiez nie widziała potrzeby. Dała Xyzal i Nasonex do nosa i do kontroli. Teraz mamy do nosa Budherin. Normalnie w każdą dziurę steryd:( Ja to może bym się zdecydowała ale pankicznie się boję samego znieczulenia. Co innego jak coś się dziecku na ostro wydarzy i nie ma wyjścia trzeba operować, a tak jak ta decyzjas spada właściwie na rodziców to....
 
Hej laseczki!

Mucha,zgadzam sie z Tobą.....mam mieszane uczucia...u nas wlasnie Wiktorcia ma maly niedosluch,chyba,ale ja tam uwazam ze jest oki,dla mnie slyszy dobrzeale w sumie ciezko to stwierdzic za pomoca badania poniewaz ona co do obcych to zamyka sie i jak ostatnio probowalam przez miesiac chodzic na to badanie to gdy pani ja pytala w ktorym uchu piszczy tak ona zero odpowiedzi,raz sie udalo ze cos tam pokazywala ale to chyba dla odczepnego a ta kobietka stwierdzila ze takie badanie jest wiarygodne dopiero po 6 roku zycia,wiec....

Ale zdrowko sie poprawia,zaczyna nadrabiac zaleglosci w jedzeniu,takze jest coraz lepiej...
 
Hej!

U nas szpitala ciag dalszy ale bywalo gorzej....zdrowka dla wszystkich

Dzieki za info,za wasze wypowiedzi na temat migdalkow ;-) no ciekawa jestem co tym razem pali laryngolog mi zaproponuje,musze czeakc do patku na wizyte...

vikiigus,swietne porownanie,tak se wlasnie wyobrazilam ten ogrod i tego badyla :-D;-)...a jak tam sytuacja rozwarciowo-skorczykowa ;-);-);-)...???

VeronicaMelania o matko:szok::szok::szok:,a ile to twoej malenstwo ma jesli mozna zapytac???....chcesz trzymac dziecko 3,4 miesiace w domu :szok:....kazda pogoda jest dobra,na chocby maly spacerek,trzeba poprostu tylko odpowiednio dziecko ubrac ;-)...

spokojnie :) moje malenstwo przyjdzie nas swiat dopiero w lutym, a jak sie przeciognie t moze i w marcu bo termin mam na 23 lutego :)
 
u nas adas sie trzyma jak na razie:) OBY tak dalej.

w srode kino , juz sie doczekac nie moge :)

A ja juz oficjalnie pracuje ze tak powiem hehe ... od poczatku stycznia ruszylam sie ze sklepem, bo wczesniejsze 3 miesiace to tak tylko troche popracowalam, reszte odwalal informatyk :)
 
Witam serduszkowo, bo u nas nic innego Martyna dzis nie oglada :)
Byłysmy na Rynku, kupiłysmy Owsiakowe gadzety, serduszka tez są i czekamy na finał.

AgnieszkaJ pochwal się linkiem, może coś i dla nas się w sklepiku znajdzie, bo szczerze nie wiem jaki asortyment w nim jest.

Madzia, nie będziesz gdzieś bliżej fordonu we wtorek popołudniu? Musze privka do Ciebie skrobnąć.
 
reklama
Do góry