reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Jaka matka taka córka :-) Martynka ma dobrego mistrza do nauki ;-):tak::-)...

Ja jutro na działeczke :-) sezon grillowy czas zacząc :-)....tylko potem te kalorie zgubic,echhh...;-)...

...takze kochane moje zycze Wam duzo odpoczynku,miło spedzonego czasu i dobrej zabawy na ten weekend...pewnie zajrze na BB dopiero we wtorek...bedzie co czytac...
 
Witam...

Aż dziwne, że Martyna czkawki nie miała, hehe...

Co do sław to jedną juz dzis fotografowała z chlebem, kilka kwiatków i skrzynka jabłek nawet się załapała :-)

My tez jutro sezon grilowy zaczynamy, licze na pogode do wtorku włącznie i tego wszystkim zycze!

Udanego, cudnego wypoczynku!
 
my też wyjeżdżamy ;)
jestem strasznie zmęczona po intensywnym dniu, ale muszę czekać aż złośliwa galaretka zacznie tężeć co by ją na serniczek na zimno położyć ;)))
przy okazji czekam na te zapowiadane burze ;) przyda się deszczyk i burza, żeby jutro cudowny dzionek był ;)

my również życzymy udanego wypoczynku
 
Ja sprzedałam Ewke i Monike do teściów. Agatka została ze względu na konieczność nadrobienia zaległości, ale żeby jej nie było smutno to dzisiaj wybraliśmy się do bydgoskiego Zoo a potem była jeszcze przejażdżka ciuchcią :)
 
hej hej

my wróciliśmy już na swoje śmieci ;)
weekend udany, duużo spacerów i świeżego powietrza, dzieci dotlenione ;)
co prawda zmiana pogody wywołała u mnie paskudny ból głowy, więc wczorajszy dzionek nie zakończył się dla mniej najlepiej.

no a dziś synuś miał okazję poużywać kaloszy i pelerynki, i poskakał sobie po kałuzach ;)

mam nadzieję, że u was wszystko w porządku !
 
Witam po weekendzie:-D my siedzieliśmy w mieście, M trochę chory był, więc spacerowałam sama z dzieciaczkami:tak: wczoraj z racji deszczu tylko podwórkowe kałuże zaliczyliśmy:-D mimo kaloszy prawie do kolan i tak wszystko było mokre:baffled:
dziś póki m jeszcze był machnęłam szybko 40 pierogów i teraz kawa +jogurt
(już nie kawa+ciacho:tak:)
miłego dzionka:tak:
 
reklama
I my wróciliśmy, było super, grill, spacery, wizyta z dziećmi w stadninie koni, naprawdę udany dłuuugi weekend :-)

Fotki postaram się umieścić w wątku stosownym do tego :tak:
 
Do góry