reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

O! Jaki??



Nic nie mów o rachunkach. My i za wodę i za prąd i za gaz płacimy chyba najwięcej w całej Kcyni!

tort wiedeński u sowy, z napisem chrzciny i z figurką bobaska pod kołderką ;)))
robiłaś ankietę, że wiesz, że najwięcej ? hihi może kupmy dzieciom jednorazowe ubranka ;) przy czym jedno będą nosiły cały tydzień ;)
 
reklama
tort wiedeński u sowy, z napisem chrzciny i z figurką bobaska pod kołderką ;)))
robiłaś ankietę, że wiesz, że najwięcej ? hihi może kupmy dzieciom jednorazowe ubranka ;) przy czym jedno będą nosiły cały tydzień ;)

To tort podobny jak nasz! Tylko, że ja miałam królewski.

Ankiety nie robiłam, ale ludzie, którzy odczytują liczniki zawsze komentują i się dziwią, że tak dużo!
 

Załączniki

  • IMG_2081.jpg
    IMG_2081.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 35
Witam...

Smaczka mi narobiliście, mniam :-)
Chrzcinki się widze szykują, ja mam za tydzień, ale focące, heheh...
My dzis byłyśmy załatwić urodzinki w Famili Parku i tez tort jakis zamówiony, ale nawet nie wiem co na nim będzie tylko że napis Martynka 6 reszta to niespodzianka, a jeszcze wybrałysmy smak czekoladowy - znaczy cócia wybrała, sale Dzungla zatwierdziła i w domku zaproszenia wypisała :-)

Pogoda mnie przygnębia w niedziele jedziemy pod Konin na przyjęcie i oczywiście będe fotki robić a w poniedziałek mam plener i pogoda też potrzebna!
 
Ja też zamawiam pogodę na poniedziałek :) mam dużo spraw do załatwienia na mieście.
Nic mi nie mówcie na temat rachunków! Jest maj a ja ogrzewanie gazowe muszę włączyć rano i wieczorem :-/
 
No właśnie makabra - maj a zimno jak... aż się boję rachunku za gaz. Ten miesiąc to w ogóle ciężki bo jeszcze prąd dojdzie. Przeliczyłam wszystko i stwierdziłam, że niestety wydatki przewyższają dochody w związku z tym nie zafunduje dziewczynkom wyjazdu na wakacje. Nie chce brać na ten cel kredytu. A potrzeb trochę jest.
 
No to pogode mamy dzis piekna :no:...Soppana,zycze szybkiego zalatwienia spraw...:szok:..

A my cału weekend na dzialeczce,pogoda dopisala,wczoraj znowu mnie slonko lizneło ;-)...az sie do domu wracac nie chcialo ale patrzac na to co dzisiaj mamy za oknem to ciesze sie ze nie zostalismy...
 
no i co... leje :wściekła/y: musiałam sama szybko lecieć do US po druczki, potem wrócić dać do podpisu M i lecieć je zanieść a i tak zaświadczenie będzie dopiero za tydzień:szok: miałam w planach jeszcze UM ale jeśli będzie padać dalej to daruje sobie:baffled:
Kaaasiulka, fajnie macie z tą działeczką:tak: też bym sobie pogrzebała w ziemi:-D no i jeszcze można coś zdrowego dzieciaczkom wyhodować:tak::-D i poopalać się i grilla zrobić:-D
 
no tak, piękny ten poniedziałek ... dość seeeennnny ;0)
nie mam jeszcze ubranka na chrzciny dla żadnego z dzieciątek ... dla siebie też nic nie kupiłam i tak jakoś nei mam weny do niczego.
jutro z Igim do pulmonologa a 25 maja jedziemy do okulistki, do Grudziądza ;) wycieczka normalnie, ale tam się u tej pani dr leczy pół mojej rodziny, ma dobre podejście do dzieci, więc jedziemy kontrolnie ;)

to idę do kuchni rosołek gotować ;)
 
reklama
Witam deszczowo!
Wymęczona weekendem i dotlenieniem pozwoliłam sobie na godzinkę spania a tu własnie pan listonosz zadzwonił :-)
W sumie fajnie bo doszła Martynki wygrana książka z Leonka, więc będzie radocha!

na pogode nie moge narzekać bo zamawiałam na niedziele słońca i było, dzis zmiana planów ale mogloby az tak chwilami nie lać, hhehe...
 
Do góry