reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Czy ktoś widział słonce...i te 20 st...hmmm...

...częstuje poranną kawusią :-)...młody kima bo wstał przed 6 stą,normalka :szok: a młoda siedzi i bawi się kasą,wczoraj dostała taką jak chciała Disneya ;-) spokój normalnie taki,dziecka nie ma ;-)...i bez krzyku,zadnego pisku bo jak cos to kasę zabieram :-D...

...popołudnie mam wolne,teściówka zabiera dzieciaczki na spacer i chciała zobaczyc jakies sandałki dla Wiki...a ja w tym czasie na ploteczki do psiapsiółki :-) uwielbiam ;-)...

...chorowitkom życze mega zdrówka...

Miłego dzionka...ide szukac słonka...ale mi sie rymło :-D...
 
Witam...

Słonca nie widziałam..... 20 stopni tez jeszcze nie poczułam :-)

Jeszcze troche "wolnosci" i musze jechać po corcie, która bardzo zadowolona z wyjazdu bo u baci mozna broić - tak mi powiedziała!

Miałam zamiar dzis skoczyć na łowy i coś upolować na przyjęcie, ale cięzko z domu się wyrwać, pewnie z braku slońca które mi baterie ładuje.

Wczoraj dotarl do mnie zakupiony dla Martyna aparat i coś czuje ż esie dziecku nie spodoba. Obym się myliła!
Jest tak prosty, że aż za bardzo, heheh.... nie ma ulubionej opcji mojego dziecka "portret".
 
Kaasiulka,

mam nadzieję, że znalazłaś pogodę i słoneczko ;))) choć ja też już rano byłam zaniepokojona tym, że prognoza się nie sprawdzi hihi

właśnie zgrzeszyłam ;/ i nie myślcie tu nie wiadomo o czym, bo z mężem to nie grzech ;p zjadłam smakowity kawałek ciasta, tak dość kalorycznego ;) jutro będzie trzeba to z dziećmi wybiegać ;)))

w sumie to głodna jestem ... no ale już chyba sobie daruję. powinnam też się położyć spać bo za 6h Pati będzie chciała sobie podjeść

Iza,

myśl pozytywnie, na pewno jej się spodoba ;))))
 
Oczywiście nie wytrzymałam i juz dzis zamiast 20 maja dostała aparat, ja nigdy nie moge wytrzymać hehehe...
Cieszyła się, ale tak go dziwnie ogladała i za duzo zdjęc nie zrobiła ;-)

Elwirka dzięki za miłe spotkanko, fajnie było sobie pogadać.... w sumie to ja wiecznie gadałam, ups.... cała ja!
 
Witam:-)
I ja dziękuję za spacerek ;-)
Miło było i wiesz co......lubię jak ktoś ma dużo do powiedzenia :-D

p.s. z oczkiem Dawida już ok :happy:.......tym razem na dobre pomógł lód, taki mega zdrowy o smaku gumy balonowej :rofl2:
 
No i chyba ciepło się robi :)

A co robicie w pierwszy majowy weekend? Wiecie może coś o jakiś imprezach? Bo nie za bardzo wiem gdzie się z dzieciaczkami wybrać.
 
Witam...

Dobrze że z oczkiem Dawidka juz lepiej!

Co się dzieje w weekend w miescie nie wiem, nawet bym nie mała czasu gdzies pojechać, tak mam ustalone spotkania i wyjazdy, że czasu brakuje na odpoczynek, hehee...

Martyna dziś w domu i za chwile idziemy testowac nowy aparat na spacerze ;-)
 
reklama
Witam wszystkich! Ja chciałam powiedzieć że miałam dziś okazję zobaczyć Martynkę z aparatem i myślę że tutaj to uczeń przerośnie mistrza;-) ale ma z kogo brać przykład więc kto wie... jakie sławy będzie kiedyś fotografować. Pozdrawiam i do zobaczenia:-D.
 
Do góry