reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Mi z fotelikow na pozniej podoba sie Kiddy Life Plus

life_stuetz03_eng.gif
life_verstell_gr1.gif
life_verstell_gr2.gif



co prawda do najtanszych nie nalezy ale niby bezpieczny :) A to najwazniejsze szczegolnie ze my mocno mobilni jestesmy.

Natalya a czy plasterki podczas karmienia piersia mozna ?? Mi by sie takie cos podobalo. Bo Cerazette nalezy lykac prawie co do minuty bo inaczej babyniespodzinaka moze sie przytrafic
 
reklama
asia wydaje mi sie ze nie bardzo mozna podczas karmienia, w kazdym razie nie slyszalam zeby ktos uzywal albo gino polecil a sama sie nie interesowalam
 
asioczek pisze:
Natalya a czy plasterki podczas karmienia piersia mozna ?? Mi by sie takie cos podobalo. Bo Cerazette nalezy lykac prawie co do minuty bo inaczej babyniespodzinaka moze sie przytrafic

nie można :p
bo sie orientowałam
 
nataya - tak to był niemiecki fotelik, ten Romer :)
to ten sam

asioczek
fajny fotelik znalazłaś
dla mnie najważniejsze jest bezpieczeństwo i wygoda
a potem efekt wizualny

natalya gdzie te krzesła ??? ::) >:D
 
Melanie pisze:

asioczek
fajny fotelik znalazłaś
dla mnie najważniejsze jest bezpieczeństwo i wygoda
a potem efekt wizualny

Dla mnie tez najpierw bezpieczenstwo a potem wyglad. A ten ma atesty i liczne nagrody wlasnie za bezpieczenstwo.

 
A widzicie ja jakieś dwa tygodnie temu kupiłam właśnie fotelik o jakim piszecie: Roemer King Ts Plus. Była promocja w agpolu więc wyhaczyłam go za 676 zł  ;D Zwróćcie tylko uwagę jak już kupować będziecie na tapicerkę, bo mają trzy różne materiały. Podobnież najlepsza jest bawełna. A my mamy granatowy w kociaki i od tej soboty zamontowany w autku wozi nasze cudo male. A stary poszedł na allegro i czeka na wysyłkę.

Pozdrowionka!
 
reklama
Byłam dziś na takim nadprogramowym usg u docenta zajmującego się wykrywaniem wad płodu. Mogę odetchnąć z ulgą bo wszystko z Julką w jak najlepszym porządku.
"Serce bez zarzutu, nerki w porządku" - chyba każda "brzuchata" kobieta chciałaby coś takiego usłyszeć przy badaniu swojego dzidziusia. Mała przybiera na wadze i choć jest niewielka (w końcu nie ma za kim być, skoro rodzice liliputy:) to jej rozmiary są w normie. Może doświadczy w przyszłości jako dorosła kobieta tego komfortu kupowania fajnych ciuszków w rozmiarze 36-38 ;)
Ułożenie główkowe, łożysko na tylnej ścianie. Aż mi się nie chce wierzyć, że prócz wagi wszystko takie "książkowe". Ale odpukać w niemalowane! Oby tak zostało! I żeby Julka nie fiknęła koziołka i nie wystawiła posladków do wyjścia ;))

Ale jeden problem to mam - ROZSTĘPY! Ratujcie i polećcie jakiś sprawdzony krem!
 
Do góry