reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

a cóż to za docent...czyżby Grabiec?? :p
Ja w ciązy kremu Penaten przeciw rozstępom używałam i zwykłej oliwki Bambino....efekt....ani jednego rostepu nie posiadam ::)
 
reklama
Mi niestety smarowanie ud i pośladków całą ciążę oliwką i kremem nie przyniosło skutków :( Ale widać taki mój urok - mało elastyczna skóra!
A docent to nowy ordynator Położnictwa na Kapuściskach.
 
Ja stosowałam krem z mothercare i również kresek brak
Co do docenta, to pewnie się nazywa Du... ja niestety mam przykre doświadecznia z nim związane :p :p :p :p
dla mnie jest matołem i naciągaczem :p

Miłej środy - do kina nie ide, jakoś mnie nie pociaga ten czerwony kapturek ::)
 
ja przetestowalam cala game kremow...efekt...buuuu dosc duze rozstepy na brzuchu, dwa razy juz bylam na tym laserze na rozstepy, mam wrazenie ze staly sie teraz gladsze, nie sa tak glebokie, wiadomo ze nie da sie ich calkowiecie zlikwidowac, zastanawialam sie nad mikrodermobrazja, ale mi babka odradzila, powiedziala ze dosyc to boli a efekty niezbyt rewelacyjne....dzisiaj znowu ide do tej babki:) bardzo fajnie u niej jest....a gada tyle ze czasami slowa nie moge wtracic
a jutro ide sobie akryle zrobic, mam dosyc mocne paznokcie i nigdy ich nie chcialam, tylko ze wczesniej moglam sobie pozwolic na czesccze wizyty u manikiurzyski i zawsze mialam ladne pazurki..a teraz tragedia:( a tak nie bede musiala tak czesto chodzic a beda ladne:)...chociaz cos caly czas nie jestem przekonana....
 
na akrylach się dłużej lakier trzyma i skórki nie odrastają
ale mnie drażni to szorowaniue pilnikiem po płytce paznokcia przez nałożeniem akrylu :p :p :p brrrr
ale tez bym sobie założyła ;D
 
Dwa kurczaki w koszyku siedzą i rzeżuchę sobie jedzą, baran w szopie zioło pali pewnie zaraz się przewali, ksiądz za stołem już się buja Wesołego Alleluja!
 
Wesołego królika co po stole bryka,
spokoju świętego i czasu wolnego,
życia zabawnego w jaja bogatego
i w ogóle wszystkiego kurcze najlepszego!!!

ATM
 
reklama
Do góry