reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

mkkafe....Wszystkiego Najlepszego dla Jagodki z okazji pół roczku :-* :-* :-* spożnione, ale szczere ;)
ptasiek2ls.gif


Parisko i Melciu....jak dobrze ze juz jestescie z Nami :-* :-* :-*
mus205lm1yi.gif
 
reklama
witajcie, dowiedziałam ze z N, ze byłyście Mel z Paris w szpitalu - cieszę się, ze juz wszystko dobrze.
Wpadłam zapytać czy uda się nam spotkać w realu - jak coś ustalicie - napiszcie na N jakis komunikacik, oki.
Pozdrawiam serdecznie Was i Wasze małe okruszki
 
Mel mam nadzieje ze to nic powaznego bylo, moze jakies chwilowe zaslabniecie, moze przez ta pogode...tak nagle sie zmienilam, w kazdym razie trzymam za was kciuki zeby taka sytuacja sie juz nie powturzyla....strachu sie pewnie najadlas okropnie
u nas wszystko dobrze...oprucz koszmarnych nocy:( mieszka sie wspaniale:) internet bede miala za jakies dwa dni:) ruchu nie ma tu za duzego wiec tzreba zaczac dzialac:)
 
Natalya Wasi sasiedzi stwierdzili ze synek ma zdrowe plucka i daje Wam popalic :) Mieszkasz obecnie nad moja ciocia :)

Mel po pierwszej przejazdzce wozkiem jestm nim jeszcze bardziej zachwycona. Maja wiekszego podziwu nie wyraza, bo caly spacer przespala :)

 
mk no nic nie wykryli
wszystkie badania są rewelacyjne
jutro odbiore wypis, może wyklarują mi tą sprawę, bo narazie mało mnie informowali :p

-tak , bylismy na Chodkiewicza

- o Tunezji sie nie wypowiem
nie było mnie tam
i raczej nie będzie ;D


asioczek
fajnie, że było fajnie :)
a zobaczysz jak będzie ze spacerówką ;D
nie pamiętam czy pytałam, masz juz folie na nosidełko?
 
mel- co tam u was,napisz cos

ale pustki w okolo??/
moze jakis spacer!!!???? taka sliczna pogoda, moze gdzies w parku...
 
mel, ja to napisalam zanim przeczytalam co napisalas wczesniej
bo chyba rowno pisalysmy

a napisac mozesz, cokolwiek, co tam u paris slychac ;D :laugh: :p
 
Mel folie juz mamy na nosidelko. tak samo jak moskitiere ;) Za chwile znowu z bryka wyruszam na podboj fordonskich gorek :)

 
reklama
uuuu to widze asioczek, że Ty jesteś pięknie przygotowana do zadania ;D

olji Pariska czuje się świetnie, najbardziej jak się ja nosi na rękach i jak się jej świat pokazuje, bo w szpitalu mama była non stop dla córci
a terazc chciałaby miec tez czas na bb ;) i tym podobne sprawy ;D więc córcia często krzyczy i domaga sie uwagi ale powoli dajemy sobie i z tym radę
już coraz dłużej umie bawić się sama ;D
dzisiaj wybraliśmy się do Akpolu po "lepsze" zabawki, bo stare chyba jej spowszedniały ::)
 
Do góry