reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

no właśnie, też jestem ciekawa co do tej szkoły, lokalizacja mi pasuje, aczkolwiek zakładam, że jednak nie będę mieszkać już w Fordonie ...

nie mogłam dziś dziecka na spacer wyciągnąć, a potem nie chciał wrócić. coraz trudniej mi radzić sobie z tym małym gzylem, który akurat teraz bardziej się buntuje :baffled:

dobra, czas na deserek :-D mąż już wrócił to mogę się polenić ...
 
reklama
Iza problem ze wstawaniem nie zależy od wieku dziecka. Moja Agatka zawsze była ranny ptaszek a od jakiegoś roku lubi sobie pospać :) Osoby chętnie wstające rano raczej należą do mniejszości :D
 
ja też ostatnimi czasy lubię sobie dłużej pospać, właśnie znów mi się zachciało spać, nie ma to jak 3 dzień wstawać o 6 :-( co prawda, gdybym poszła szybciej spać a tak snułam się do 23:20 i sama sobie jestem winna. W pt pojedziemy na późniejszą godzinę na te zabiegi to sobie odrobimy :-D

moja siostra budzi się po 5, bo tak jej zostało, jak chodziła do pracy :baffled:

jestem ciekawa czy przyjdzie ten zapowiadany super mróz, przy obecnych warunkach znów będzie drogowa masakara, na chodnikach też się zrobią lodowiska :sorry2:a wtedy to już tylko łyżwy pozostaną :blink:

idę na kanapę, zielona herbata jakoś mnie nie pobudziła :cool2:
 
ja też ostatnimi czasy lubię sobie dłużej pospać, właśnie znów mi się zachciało spać, nie ma to jak 3 dzień wstawać o 6 :-( co prawda, gdybym poszła szybciej spać a tak snułam się do 23:20 i sama sobie jestem winna. W pt pojedziemy na późniejszą godzinę na te zabiegi to sobie odrobimy :-D

Na którą idziecie w piątek na te zabiegi? Jak nie będzie szklanki na ulicach to ja też będę na Gajowej ok. 10.:happy2:
 
Arabella,

akurat w pt zamierzamy być na 10, bo potem mamy też tam lekarza, więc może się spotkamy :-D najpierw wchodzimy do pok nr 7 a potem na końcu tego korytarza na wiróweczkę. Chłopaki będą sami a ja chyba będę już siedzieć na górze pod gabinetem, bo zależy mi żeby być pierwszą, bo potem mamy to usg na osowej, czyli będę pod 28, jak się nie mylę.
 
hej laseczki :biggrin2: sniegu po kolana :szok: wokiem nie idzie ujechac :szok:...wczoraj bylam z mlodym u lekarza,katar dostal i kaszel straszny :-:)no: ale osluchowo dobrze,dostalismy tylko zwykle syropki,zobaczymy czy pomoga....jak narazie to trzecia noc do d.....
Wika nadal szaleje na sankach,czeka tylko kiedy tatus wroci z pracy i.....normalnie nie moze sie nadziwic,takiej zimy jeszcze nie widziala...biegalam wczoraj po sklepach i szukalam spodni narciarskich dla niej bo przeciez jak wracaja ze sanek to masakra,wygladaja jak balwany,ale mloda sie trzyma bo juz sie balam ze po tych warjacjach w sniegu sie rozchoruje ale niiii...mykam do wyrka

Pozdrawiam cieplutko ale zimowo :biggrin2:
 
Witam dawno mnie nie było czy ktoś jeszcze mnie pamięta :zawstydzona/y:.
U nas na miedzyniu koszmar, drogi nieprzejezdne sniegu w niektórych miejscach po pas prawie , wózkiem wyjechałam to sie zakopałam :szok:, Ja chce wiosnę już ;-)
 
Witam jeszcze środowo!

Decyzja podjęta, zostaje w przedszkolu... dzis kolejna trzecia rozmowa z panią była i na koniec powiedziała ż eosobiście jest przeciwna posyłaniu 6 latków do I klasy, bo szkoły nie przygotowane o programie nie wspominająć ;-)
 
Witam z rana.

Dziś troszkę przymroziło.....ale zanosi się na piekne słonko w ciągu dnia. Cisza błoga bo wiaterku nie ma.....Mamusie macie dziś piekny dzień na spacerki w zimowej aurze.....

U nas jutro bal. Fran chce być rycerzem.....koniecznie z mieczem i hełmem z opadającą na twarz przyłubicą :sorry2:.....naszczęście wypożyczalnia była w stanie spełnić te marzenia :-D.

pozdrawiam.
 
reklama
Witam...

U nas jutro też bal w przedszkolu,a potem na 5 lecie muzeum fotografi może pojedziemy.
Martyna jak rok temu chce być baletnicą, ale przekonałam ją i będzie chyba wróżką ;-)

Pogoda piekna, może mróz wymrozi w końcu te choroby!!!!

Milego dnia!
 
Do góry