reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

a to zrobił dzisiaj mój mąż jak czekał na nas w multikinie :)

4.jpg
 
reklama
Dziewczyny, tak sobie was od jakiegoś czasu podczytuję i powiem wam jedno. Super tu u was. Zaglądam bo niedługo przeprowadzamy się nach Bromberg. Narazie poszukujemy mieszkania do wynajęcia. Mam nadzieję że w kwietniu juz tam zawitamy.
Melanie - twój mąż jest mi "znany" z innego forum - CyberFoto, cóż mogę powiedzieć... Niedościgniony wzór jeśli chodzi o fotografię.
pozdrawiam B
 
rudolkowa witaj!! mel to zdjecie to mi sie kojazy ze swietem zmarlych...jakby duchy tam chodzili:) film mnie nie zachwycil, mozna obejzec ale zeby to jakas strata byla to nie powiem..i ta reklama danona!!!! no i plastrow...przesada
dzisiaj mialam pierwsze jazdy..na 7 rano, najpierw na placyku na glinkach a potem juz sama wracalam, dobrze mi szlo do momentu wyjechania na ulice..tams ie zlekka stremowalam i sprzeglo za szybko puszczalam....ogolnie to mi sie spodobalo:)
buuu ja znowu samam w lozeczku pare nocek:( jutro jeszcze mama wyjezdza...a ja zkolezanka robimy sobie babski wieczorek:)
 
Radulkowa witaj.

Mel zdjęcie super, zupełnie mam inne skojarzenie ze zdjęciem niz Natalya :) A widzę na fotach, że Paris wkrótce się przesiądzie na spacerówkę. My naszą spacerówkę schowaliśmy głeboko ale fotelik czeka zwarty i gotowy :) Maz sie smieje, ze ma kilka toreb spakowanych i opisanych zeby do szpitala wszystkiego od razu nie tachac :).

Natalya a jak z poszukiwaniem Waszego osobnego mieszkanka ??

Karwiw a okres ja sam musi być ciekawy dla rodziców :)


 
poszukiwania naszego mieszkania nawet ok. tylko ze nam zalezy tez na garazu wiec trodniej i raczej nowy blok albo jakas ladna kamiennica-a to raczej niemozliwe, widzielismy jedno piekne mieszkanie na kosciuszki 8 sliczne bylo tylko bylo jedno ale...byly dwa pokoje(wolimy3 ale jakby byly duze to ok) w salonie byla tez kuchnia a ten salon byl tak malutki ze nasze kanapy by sie zmiescily i by sie siedzialo z nosem w garach taka odleglosc byla...wiec niestety odpadlo:( jeszcze byla polowanowego domu, z tym ze w fordonie jakby na prawde byla bardzo ladna to moze nawet tam bysmi wzieli..chodzi mi o to ze nie chcialam fordonu bo mi daleko wszedzie:(ale tam bede sie w przyszlym tygodniu umawiac...
mama szuka mieszkania na zamiane na mniejsze, narzeka ze jak mi cos nie wyjdzie to nie bede miala gdzie wrocic bo ona bedzie w mniejszym, ze jak bede wynajmowac a np. z C. cos sie stanie to sobie nie poradze...tylko kupic i koniec...wogole same czarne wersje:( wkurza mnie na maxa amy nie kupimy dopoki nie bedziemy mogli wziasc kredytu, musze sie zreszta dowiedziec czy daja kredyt hipoteczny obcokrajowca, albo jakos na firme...
 
Witajcie!

Dawno mnie nie było,ale Was poczytywałam!
Tatuś miał urlopik,więc wędrowaliśmy:basen,kino,itp-oczywiście z Natusią!
Witam nowe foremki!
Asioczek-zdradzisz imię pani położnej-bo jakbym czytała opis tej mojej:-)A Ty już już-a jak pisała Mel-to niedawno w kinie ledwo było brzusio widać:-)))
A ja po latach jazdy zaliczyłam we wtorek stłuczkę,najgorsze,że z mała i na dodatek z psem na pokładzie:-(((Jeszcze przydzwoniłam w tył jakiegoś dresa-jak wysiadł z wozu to aż strach-na szczęście pozory czasem mylą i okazał się ok!
Całe szczęscie nić nam się nie stało-z wozem trochę gorzej:-)Mój aniołek zniósł to całkiem dobrze,gorzej z psem-to on narobił najwięcej zamieszania!A ręce to mi śię do dziś trzęsą-i jak sobie pomyślę co by było gdybym nie zapieła dobrze fotelika-a przyznaję się ,że czasem mi się nie chce-a bo tylko kawałek-ale teraz wiem ,że nigdy więcej!
No to się pochwaliłam!
Natalyadołączam to Tw.zdania na tmat tego filmu!Zaliczyłyśmy go z Nalaseczką na wieczorze z pantene-i nieżle się posmiałyśmy,ale głownie z twórców tego filmu:-)
Musze się pochwalić,że nasza mała mówi już sylabami-za to nie chce jej się przewracać na plecy i odwrotnie,a na brzuszku to ostatnio,głowki juz podnosić sie nie chce!
Pzdrawiam wszystkich bardzo serdecznie-mam nadzieję,że mnie nie wypisałyście:-)
Miłego pączkowania!
 
hello
w tlusty czwartek, paczki zaliczone ???

witamy w brombergu ;D nowa mame, nasz little Berlin jest uroczy ;D

ja chce wiosny czy ktos jej nie widzial przypadkiem, moze gdzies zabladzila :p
 
reklama
radulkowa pisze:
Dziewczyny, tak sobie was od jakiegoś czasu podczytuję i powiem wam jedno. Super tu u was. Zaglądam bo niedługo przeprowadzamy się nach Bromberg. Narazie poszukujemy mieszkania do wynajęcia. Mam nadzieję że w kwietniu juz tam zawitamy.
Melanie - twój mąż jest mi "znany" z innego forum - CyberFoto, cóż mogę powiedzieć... Niedościgniony wzór jeśli chodzi o fotografię.
pozdrawiam B


cóż za komplemet na dzien dobry :)
a gdzie teraz mieszkasz?

jaki ten interenet mały ::) :)
 
Do góry