reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

fajnie mala pszczolke w domu miec ;D
a ja wlasnei do pieca wstawilam ciasteczka owsiane- ale znowego przepisu jakiegos dziwnego i nei wiem czy beda jadalne ::)
 
reklama
Aska a masz do ktorejs z nas telefon??? Jak juz urodzisz to moglabys jakiegos smska poslac...Hę???
Bo my tu przy kazdej dluzszej nieobecnosci bedziemy sie zastanawiac czy to juz...

Moja kumpela ma tez termin na pocz marca - jeszcze niedawno kupila ode mnie sporo slodkich dziewczecych ciuszkow po Jagodce. Miala byc Zosia. No i ostatnio okazalo sie ze sa jajeczka :o i nie bedzie Zosi ;D
 
MK telefonu do Was nie mam :(
Ale jakby co mąż i kumpela relacje powinni zdać. Stawiam bardziej na kumpelę, która ma termin na maj i na noworodku i bb pisze :)
Jezeli wody mi w domu odejda to chyba dam rade napisac jeszcze newsa do Was :) Komp u nas non stop wlączony ;)
 
Aska oki. Ja w dniu gdy rodzilam to tez na forum pisalam. Pojechalam na KTG, po drodze paczke na poczcie nadalam, wrocilam, napisalam dziewczynom co i jak, zagadalam z mezem co by wracal po mnie bo akcja sie rozkreca, no i aby odebral Age z przedszkola, znow pogadalam na wrzesniowkach, przyjelam goscia z woda udajac ze mam sie swietnie ;D i nie czuje zadnych skurczy, oznajmilam na forum ze jade do szpitala i dopiero pojechalam. Wiec raczej zdazysz ;)
 
Hej!

Aska na pewno zdążysz dać sygnał, że to już.....chciaż jak mnie na porodówkę przyjmowali to był tam pan a obok niego buty.....mieli rodzić razem ale niestety nie było czasu.....poród odbył sie na izbie przyjęć a panna tylko z butów wyskoczyła  :D

Mk - eee gadanie, między mną a siostra jest 5 lat różnicy i nie było żadnej zazdrości....bardzo się cieszyłam, że ją mam. U 5 latka pojawienie sie rodzeństwa powoduje fascynację tą małą osóbką.Teraz też mamy dobre układy  ;) Mam jeszcze brata 10 lat młodszego i tu już był problem....ale innej natury....nie byłam zadowolona kiedy mama prosiła mnie abym sie nim zajęła, bo ja chciałam iść sie bawić... ;)
Zdjęcia w podpisie extra.

Dziś podałam Frankowi po cycku na obiad dodatkowo 60 ml Bebilonu Pepti (bo u na troche po mleku wysypuje  :(). A on skubany udawał, że nie potrafi pić z butelki (choć moje mleko pije świetnie) !!! Myślał, że mu uwierzę....ale robił przy tym miny jak po niedobrym lekarstwie i wypił w sumie ok 10 ml (więcej wypluł)....tak mi go żal było....to mleko po przygotowaniu pachniało jak pokarm dla rybek...fuj, .....a w smaku....powiem paskudztwo, bo nie wiem jak smakuje pokarm dla rybek ;) Jutro spróbujemy mleko + kleik ryzowy łyżeczką...zobaczymy jak pójdzie....

miłego wieczoru
 
dzien doberek w niedzielne sloneczne dopoludnie
widze ze w weekendy u was produkcja spada, hehehe
a ja w weekendy moge pisac bo kto inny bawi sie z matysia ;D

dzis rano dawala juz tacie pulower , sobei kazala zalozyc bezrekawnik - i chciala isc na spacer!!!! ;D chyba dzis sobei pojdziemy na familijny spacerek dluzszy ;D
 
Witam
my już po rodzinnym spacerku, jaka piękna pogoda, skowronki już przylatują, a więc wiosna. Wiktorek troszkę nam pospał, a my zrobiliśmy niezłą trasę, zdjęcia zamieszczę na fotosach.

Olji - ja też poproszę o przepis na owsiane przysmaki, mniammmm.

Podczytywałam was wczoraj i pośmiałam się z tej ciotki o której piszesz Aska - możeby tak ciotke w tetre zapakowac na trochę, ciekawe czy zmieniłaby zdanie :mad: . Nie tak dawno temu wkurzały mnie te same problemy i głupie pytania przed porodem. Najbardziej dobijało mnie pytanie "ile przytyłaś w ciąży?" wrrrrr i chociaż mogłam z satysfakcją odpowiedzieć że 12 kg, to po prostu to było najgłupsze pytanie jakie można zadać ciężarnej i obiecałam sobie że nigdy o to nie spytam, bo to strasznie obcesowe pytanie. Najlepiej to olewać i wyraźnei wytyczać granice, zwłaszcza po porodzie, ale krwi zawsze życzliwi napsują. Ja trzymam za ciebie kciuki.

MK - jakie pięęęęęęęęękne fotki dziewczynek!

Do juterka - dziś wieczorem wychodze na babski wieczorek.
 
hejka laseczki na wstepie musze sie Wam pochwalic Igunia chodzi juz sama bez pomocy :) ;D alez to super widok
Wanda czytalam ze dysponujesz "mailowym jezykiem niemowlat" jesli bylaby mozliwosc przeslania to ja tez bardzo bym chciala anetakoz1@gazeta.pl :)
Mk, Mel, Wronka superowe fotki
Olij Iga tez uwielbia sie przebierac smiesznie to wyglada zwlaszcza jak usiluje zalozyc na siebie nasze rzeczy ;D
Pozdrowionka dla wszystkich
 
reklama
gratulcje dla Igi za tuptusie
i dla Werki za samodzielne wstanie- jejku jak ten czas leci- a ja jeszcze pamietam maluszka w wozeczku co do namiotu pampersa przyjechal ::) ::) ::)

zdjatka superowe- i Paris i Jagodka i Agatka sliczne pannyy

tak wklejacie ze chyba zaraz tez cosik wkleje ;D
 
Do góry