reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Jula tak śpi, bo my dłużej tez nie śpimy, ale znam dzieci w jej wieku śpiące do 10 i dłużej, akurat to dla mnie jest szok, bo nam się to nigdy nie zdażyło ;)
 
nie no ale do 9 to by było ok :) - w naszym przypadku

narazie nie jest źle - tylko, zeby jeszcze w nocy nie wstawać :p

GeHa - toś miala świetną nockę :p :p
 
GeHa,trzymam kciuki za dobre samopoczucie ;)

A to specjalnie dla Was mamunie ;D ;D ;D hi,hi

Przychodzi zajączek do burdelu i pyta:
- Niedźwiedzica jest ?
- Nie ma.
- A wilczyca jest ?
- Nie ma.
- To może chociaż lisica jest ?
- Nie ma.
- A która jest ?
- Jest pytonica.
- No dobra, może być.
Poszedł zając na górę, ale gdy tylko wszedł do pokoju pytonica go połknęła. Ale zaczyna się zastanawiać:
- Zaraz... śniadanie jadłam, obiad też już był, a do kolacji jeszcze 3 godziny, więc to pewnie klient...
I wypluła zająca. Na to zając, doprowadzając futerko do ładu:
- Jak bierzesz do buzi, to mogłabyś uważać.
 
Witajcie Bydgoszczanki ;D

Asioczek...heheh u mnie z tymi nocami było podobnie,mogłam siedzieć do poźna bo wogóle nie byłam śpiąca, albo szłam wcześniej spać, budziłam się o 4,5 i oczy jak 5 zł., a mężulo sobie smacznie spał..heheh ;)

GeHa...bidulko...współczuje "bliskiego spotkania trzeciego stopnia" z Panem kibelkiem ::)

Pati...no to życzę smacznego...i powiedz, jakie były wrażenia Twoich chłopaków.... ;)

Niki witaj i zaglądaj do Nas często, ze Swoim ślicznym synkiem ;D

A u nas znowu piękna noc ;D , córcia obudziła się tylko raz, a pospałyśmy do 9.30, normalnie rewelka
112md.gif
, hhmmm (pewnie do następnych zęboli) tfu,,,tfu

mkkafe pisze:
wronka fajne foty w galerii, chyba jakos wypieknialas... ::)coo???

heheheh dobre....... ::)

Aha i jeszcze raz bardzo dziękujemy za życzonka
smiley677of.gif
 
Witam po długim czasie i pozdrawiam serdecznie...
U nas wszystko ok, Zosiek szaleje na całego, jeszcze samodzielnie nie chodzi ;D
za to przy wszystkim musi sobie postać...
wkleje pare fotek z roczku
Udaje ze się dobrze bawię

Przy stole

Obrzędy ludowe - nie lubię

wasze maluszki strasznie urosły...
No a Aska - tylko czekac aż się rozdwoisz...
Postaram się częściej zaglądac niż raz w miesiącu ;D
Pozdrawiam serdecznie
Dagmara z Zośką
 
Daga....no w końcu sie odezwałaś.... ;), zdjęcia supeeer, ale Zosieńka to chyba średnio zadowolona....hehe ;D, napisz nam co wybrała....kasa, kieliszek, a może cosik innego...hehe
 
reklama
po rodzicach dziecko nie lubi imprez rodzinnych ;)
Wybrała książkę...
Ale generalnie była lekko znudzona bo nie mogła się przespać w ciągu dnia... było za głośno a nasz M malutkie
 
Do góry