reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Co tu tak pusto?

Hit dzisiejszego dnia - Wiktor ustawił nam menu w tv - teraz mamy język węgierski :) Ciekawe jak ja z tego wyjdę?
 
reklama
Witanko laseczki dawno mnie tu nie bylo duzo mielismy ostatnio na glowie zmarla ukochana babcia mojego meza :(
a tu u was duzo sie wydarzylo tyle ze juz nie pamietam co u ktorej, witam nowa mamusie.
Zycze Wam milego wieczoru
 
Witajcie  :( :( :( :(

....to bedzie post smutas......jeszcze niedawno mówiłam, że u nas cisza.....aż tu dzis ten kiepski żarcik.......pojawiła sie @.......dlaczego????? przecież my tylko cycolka jemy - myslałam, że to przedłuzy ten błogi stan........ja chcę życia bez podpasek i tamponów....buuuuuuu :p


wszystkie posty wasze przeczytałam ale z rozpaczy nie moge nic odpisać.....witam nowe mamy..


buuuu......... ide wyć w poduszke...  :mad:
 
JJ moje koleżanki mają @ już np w miesiąc po porodzie ::)
i ciągle karmią

ja Cie rozumię - też nie nawidze podpasek, tamponów i innych świetnych wynalazków :p

nie rycz mała ;)
 
JJ

Ja dostałam @ równo 3 miechy po porodzie, a karmiłam cycolkiem Julkę 13 miesięcy ::) nie ma reguły na tę przypadłość... Nie martw się kochana :-*

Kariwiw

Dzisiaj czuje się już znacznie lepiej po tym nieszczęsnym ketonalu, nawet nie przypuszczałam, że tak ostro zareaguję ::) Aspiryna, jakieś Upsariny to już wiem, że nie tykać...a tu nagle bach ;) szok przeżyłam!
 
Czesc dziewczyny :)

Nie bylo mnie kilka dni, bo bylam u rodzicow, no ale w koncu wrocilam :) Cala i zdrowa, chociaz roznie bywalo - bo mialam taki poslizg przedwczoraj ze cudem uniknelam wypadku !!! No ale nie bede juz o tym pisac, zwlaszcza ze juz sie uspokoilam :)

Witam nowa mamusie i to w dodatku z Wyzyn, ale za cholerke nie wiem gdzie jest ulica Zajecza ???

no i chcialam sie pochwalic, ze dzis mam wlasnie urodzinki :) Stara dupa ze mnie sie zrobila ;D ;D ;D Jak na dzien urodzinkowy, to wyjatkowo niefajna pogoda, no ale jakos to przezyje :)
A teraz zmykam na sniadanko :)
 
Wanda_23 Wodniczku ;D
Życzę Tobie WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANA!!!!!!!
kage5.gif
kage5.gif

9.gif
9.gif
9.gif
 
witam!! oczywiscie w pierwszej kolejnosci zyczonka!!!!!!!! niech ci sie malenstwo zdrowo chowa!!!!...no i szostka w totka tez by sie przydala
my wczoraj mielismy imprezke:) maz otworzyl spolke zoo, znaczy sie dokumenty wszystkie podpisane jeszcze tylko przez sad musi przejsc, tak to przezywal ze w koncu doszlo to do skutku i wszystko dobrze sie uklada ze dzien wczesniej spac nie mogl..ja co czuje ze dzisiaj beda poprawiny:)
zaraz zmykam na egzamin..ten pujdzie fatalnie bo nie bardzo sie uczylam a wlasciwie to tematy podane na egzamin nie pokrywaly sie z tym co na wykladach byly :mad: jeszcze jeden jutro i koooniec!!! znowu piec miesiecy wakacji:)
 
reklama
Wanda wszystkiego najlepszego w dniu urodzin :)

Natalya oby pytania były do przełknięcia i ściągać się dało :)


 
Do góry