reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

aska ja chodzilam pozno spac, ok polnocy. Dobry sposob to poczytac ksiazke, ale nie wiem czy dziala wciazy ;D bo ja problemu z zasnieciem nie mialam, gorzej bo jak sie przebudzilam ok 5 nad ranem to juz bylam rzeska....ale w ogole to spalam po 10h/dobe

wronka fajne foty w galerii, chyba jakos wypieknialas... ::)coo???
 
reklama
przypomnialo mi sie ze pare dni temu zastukali do moich drzwi jechowi...od jakiegos czasu nawiedzaja mnie bardzo czesto i widzieli jak pare razy trzymalam malego na rekach(wogole to raz oddali mi klucze bo w drzwiach zostawilam:))i ostatnio jak przyszli to otworzyla moja mam podziekowala ale oni uparcie zagadywali powiedizeli ze widzieli ze mam mloda corke i chca dla mnei dac gazetke, mama wziela dla swietego spokoju aja patrze a to gazetka ''przebudzcie sie!'' i wielki temat nastoletnie matki problem na skale swiatowa, usmialam sie bo to niby jaks aluzja chyba miala byc do mnie:p hehe ci to maja pomysly ale zaczyna juz mnie denerwowac ze tak stale mnei nachodza
 
Asioczek - śpij na zapas !!! Aldik- dobrze to ujęłaś szansa na wyspanie dopiero za kilka lat.
 
Witam wszystkie Bydgoszczanki i ch maleństwa. Mam nadzieję, że zechcecie mnie przyjąć :) Jestem tutaj od niedawna - od czasu do czasu czytałam Was a teraz postanowiłam się odezwać. Na imię mam Ewa i mam synka Gracjanka, który urodził się 23 września 2004 r. Pozdrawiam
 
Witaj Ewa, masz slicznego synka, urodzil sie caly rok przed moja Jagodka, ona tez z 23 wrzesnia ;)
Zadomawiaj sie szybciutko. Synkow Ci u nas malo :p to sie nastepny przyda

Ide na spacerek i na poczte i po Agatke ;)
 
Dzien dobry Mamusie!!

Witaj niki83 ;D ;D ;D

asioczek,ja pamiętam ze tez juz przy finiszu narzekalam na bezsennosc ;), jesli zapach melisy dziala odpychajaco, to
spróbuj herbatki VITAX, Wellness Tea, takie małe niebieskie opak. zawiera mieszanke ziól wlasnie na dobry sen... ;)

My dzisiaj na obiadek robimy kotleciki wg przepisu mkkafe ;),nic nie mowie moim chlopakom co na obiadek, ale beda
napewno zaskoczeni nową pozycją w menuu :p :laugh:

Miłego Dnia!!!
 
hej,

czyli wniosek jest jeden może będę mogła usnąć po rozdwojeniu, a wtedy mogę mieć pobudki z innej przyczyny. Różowa przyszłośc mi się maluje :) A ja jeszcze myśle o drugim maluchu ;) Oj chyba zweryfikuje plany na temat szybkiego powiększania rodziny :)

Niki witam wśród nas. Ale nas się już sporo zrobiło.


 
Niki - jak miło, witajcie - Twój Synek przeuroczy - mój Wiktorek jest o niecały miesiąc starszy bo z 25 sierpnia 2004, pewnie są na podobnym etapie, więc i tematów nie zabraknie.
 
reklama
Helołek Mamusie!
Ja mam dzisiaj fatalnyyyyy dzień, bleeee :(
Wczoraj wieczorem wzięłam pierwszy raz w życiu Ketonal na ból głowy(za radą mężula >:D) i okazało się, że jestem uczulona ::) Nocną jazdeczkę miałam taką, że HEJ.
Upojna noc z klozetem >:D
Cały czas nie czuję się dobrze, ale musi to kiedyś przejść, o ja głupia baba ::)
Wczoraj już zaplanowałam, żę zrobię te kotleciki z kapustą kiszoną, aż ślinotok zalał mi klawiaturkę i co....rosołek piję i ledwo żyję ;) Może jutro...
Pati Zrób i mów jak smakowały...o rany, ja chcę coś zjeść innego niz rosół, ale mój żołądek odmawia współpracy!



Witaj serdecznie niki
;D ;D


Asioczek

Ja też byłam takim nocnym markiem w końcówce ciąży, włóczyłam się po tych 50 metrach bez końca. Budziłam się około 3-4 rano i o spaniu mogłam zapomnieć, więc czytałam mądre książki, aż się wzrok zmęczył i wędrowałam koło 6 do wyrka. Normalnie przespana noc, którą pamiętam to koło 3 roku życia była. Teraz mam już luksusik, Julka idzie po dobranocce spać i wstaje 7.30. Będzie dobrze ;D

 
Do góry