reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Cześć !!

Wiktorkowi życzymy dużo zdrówka!!
My z Julą dzisiaj wyjdziemy na mały spacerek po 3 tygdniach siedzenia w domu. Aż mi dziwnie ;D



No to mamy żałobę, bardzo mi smutno....
_573636_n.jpg
 
reklama
Geha spoznione ale szczere, najlepsze zyczenia urodzinkowe :) no popatrz, to jestesmy rownolatkami ;D

ale Stas dal mi dzisiaj czadu, szalal od piatej rano do teraz, on jest ciagle glodny od paru dni, jadlby non stop, nie nadazam po prostu za jego apetytem

Pati szkoda mi czasu i nerwow na uzeranie sie z nieslownym allegrowiczem, olalam go i koniec. Ale nasza poczta tez potrafi zakrecic - moja mama wyslala tydzien temu paczke do mojego brata, tez priorytetm, niedaleczko zdawaloby sie, do Torunia, i co? paczka zginela ::) nie ma, wcielo. Ddostanie odszkodowanie, na szczescie nic wartosciowego tam nie bylo, ale zawsze.
 
czesc i czolem
ja ostatnio sie nei wyrabiam zeby tu wchodzic, ciagle si ebawimy z mala, cos tam porobie i juz jest wieczor, to znowu filmy ogldamy i tak leci

u nas dzis byla awaria- mala wymiotowala, mam nadziejeez to jednorazowe i ze sie nei powtorzy........

nalaseczka- jak mil cie zobaczyc, a ala szok normalnie i sto lat z okazji roczku

mka- u nas ida gorne 3, dziasla cale krwia podbiegle, ze tez to tak musi bolec te maluchy

wanda- matysia nieraz tak zakreci mi na pulp[icie ze ja siedze i patrze i nei wierze ze to zrobila, ostatnio puscilam sobie na all playerze koncert marleya, ona podeszla dorwala myszke i nagle patrze, a tam marley spiewa na pulpicie- jako tapete go ustawila ::) ;D jak to zrobila nei wiem,pierwszy raz mialam ruchoma spiewajaca tapete ;D
 
olji - skad ja to znam... Wiki tez mi kiedys zrobil spiewajaca tapete - do dzis nie wiem w jaki sposob ;D ;D ;D
Ja tez mialam dzis wymiotowanko i tez mam nadzieje ze to jednorazowe - tyle ze u mnie bylo to dlatego, ze Wiki zwymiotowal antybiotyk - a raczej jego czesc ...
Maly jest chory na zapalenie oskrzeli - mam kwarantanne w domku i mam nadzieje ze Paulinka sie nie zarazi !!! A jeszcze na domiar zlego Wiki ma lekowstret - ma antybiotyk, ktory ma przyjmowac tylko przez 4 dni i tylko 1 raz na dobe a i tak wymiotowal... chociaz widzialam ze bardzo chcial go wypic i staral sie, ale to bylo takie ohydztwo ze mu sie cofnelo - jak jutro bedzie tak samo, to dzwonie do przychodni po zastrzyki - dla dobra wszystkich !!!
 
Ha !no patrzcie co te dzieciaki wyprawiają na kompach -  nasz Wiktorek nam dziś cczionke pomniejszyl jeden ruch i gotowe , ja nawet nie wiem jak się to robi! :D
Oglądaliśmy dziś z nim "Sąsiadów" i po prostu zaśmiewał się do rozpuku tymi ich pomysłami, ale najbardziej mu się podobało jak jeden na drugiego gwizdnął, te scence powtarzalismy ze 4 razy! az go sfilmowalismy z ukrycia jak rechocze.
Uwielbiam w swoim synku to, ze jest takim totalnym śmieszkiem.
I bardzo się cieszę ze lubi bajki z naszego dziecinstwa, ale colargol mu sie nie spodobal, i słusznie.

a poza tym smutno mi z powodu tej katastrofy....
 
Kariwiw - bo Wiktorki to takie smieszki sa ;D mojemu tez sie paszcza nieczesto smuci... a jak byl w wieku Twojego to tez non stop usmiechniety pysio ;D
taaa... moj tez colargola nie lubi za bardzo - i bardzo dobrze... za to uwielbia Muminki - juz znam wszystkie dialogi na pamiec, zreszta cala rodzinka juz zna... a jak tak dalej pojdzie, to pierwsze slowo Paulinki to bedzie - ja chce muminki ;D ;D ;D
 
Dzięki za powitanie! :)
Melanie- czy ty bywasz w Multikinie w środy? Bo tak mi się kojarzysz, że parę razy Cię tam widziałam..
 
Witam Foremeczki w poniedzielnik ;D ;D ;D

Jak miło ze juz cieplej na dworze.......
Straszna tragedia w tych Katowicach, nam tez smutno :(.......

Ogólnie zaczynamy z męzem starania o córeczkę ;D ;D ;D
Łykam od miesiąca Folik, ograniczyłam papieroski a teraz do dziela................. :p :p :p
 
reklama
Do góry