reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

S.gif
T.gif
O.gif
9114E6C4.gif
     
L.gif
glittera.gif.gif
T.gif
9BF12D.gif
 


G.gif
E.gif
H.gif
A.gif
stolat2xm.jpg


61.gif
61.gif
61.gif
61.gif
61.gif
61.gif
61.gif
61.gif
 
reklama
Hej Mamuśki....

Witam nowa forumowiczkę!

GeHa STO LAT, STO LAT, STO LAT........, a drinka to poprosze jakiegoś miłego słodusia  ;)

Wszystkim małym i Dużym życze szybkiego zdrowienia !!!!!

Wanda pamiętam te czasy kiedy sie cukierki do szkoły nosiło....... i z nam ten ból......ja mam urodziny tuz po zakończeniu roku szkolnego a imieniny w sierpniu  :mad:...........więc zawsze było mi smutno, że nie mogę cuksów dla dzieciaków przynieść....straszne..... ;)
 
ha... wiedzialam ze czegos zapomnialam :)
Sopran - witam na forum :)

Jakie Wy piekne zyczonka wymyslacie - ja to nawet nie wiem gdzie tego szukac :(

JJ - oj tak tak... ja mam urodzinki za 2 tygodnie i tez niezbyt czesto kojarze zebym cukierki nosila - zazwyczaj to byl koniec ferii - i najczesciej niestety wypadalo w ferie a nie na poczatku 2 semestru :) hehe :) No ale nic, jak p.doktor powie ze do konca tygodnia nie pojdzie do przedszkolka, to kupie mu cukierki w przyszly poniedzialek...no trudno ze nie w dzien urodzin - on tak strasznie na to czekal !!
 
Witam nowa mamusie

Ja dzis lekko wymiekam. Zabki u dziecka to powzna sprawa. Czasem mozna z bezsilnosci zalapac dolek. Ja tak dzis mialam. Na szczescie Jagodka spi od 20 i zdazylam wyjsc z dolka.

Widzialam fotki w galerii - dzieciaczki sliczne, ale najwieksze zaskoczenie - Ala Nalaseczki - sliczna i duza dziewczynka. Bardzo urosla i wydoroslala. Gratulacje!!
 
Mk baaaardzo dziekuje za przepiekne zyczonka w imieniu mojej "doroslej" corenki :)

Ja cuksy nosilam bo skorpionik jestem i milo bylo, wiec wanda faktycznie musisz cuksy nawet spoznione zapodac :)
Kurcze Ala sie bawila klawiatura i polskie znaki mi wcielo. Moze wiece co mam wcisnac zeby znow byly?

Mk z tymi zebami to faktycznie przechlapane i tyllle tych zebow na dodatek. Biedne dzieciaczki, ale mamusie teez.

JJ i wanda ja wlasciwie tez prawie na wyzynach jestem.

Mel co ty co sie tak przemeczasz w niedziele, poleniuszkuj troche jak ja ;) a nie sprzatasz caly dzien ;) ;) ;)

 
Nalaseczka - no cukierki beda obowiazkowo :) Prawie Wyzyny tzn ???

A co do klawiatury, to ja Ci nie pomoge - jak mi Wiktor zmieni ze zamiast z mam y a zamiast y z i takie tam rozne, to robie to co on - wciskam wszystko na klawiaturze tak samo jak on - obiema rekami ;D ;D ;D Chociaz juz teraz tego nie robi... za to jak siadzie przed komputerem to sam sobie umie juz wszystko wlaczyc - tzn umie grac w karty, umie wlaczyc AllPlayera i wybrac z listy swoja ukochana Dode - bo uwielbia ja i ciagle jej teledyski oglada i razem z nia spiewa... No a jak mi na pulpicie zamiesza, to potem nie potrafie dojsc do tego jak to zrobil ;D
 
Mk ja wiem, ze Wy skorpionice jestescie. Nie przegapilam bo tez bardzo lubie skorpionki :) :) :)

wanda ja mieszkam blisko zachemu, to juz Kapy.

KOLOROWYCH SNOW LASECZKI. Ide do wyrka bo jutro znow praca i pobudka godzina 5 minut 30 :) Buuuziole.
 
reklama
Witajcie w poneidzialek ;)

Ja tak tylko na chwilke sie powitac..
Chyba za bardzo nachwalilam Wiktorka ze nie choruje prawie w ogole i takie tam... no i biedaczek wczoraj dostal bardzo wysokiej temperaturki - 38,8 No i w nocy strasznie sie rozkaszlal... Dzis po 14 ma przyjsc pani doktor - mam nadzieje ze obejdzie sie bez antybiotyku, no i ze Paulinka sie nie zarazi !! Narazie biedak ma zakaz wchodzenia do pokoju z Paulinka, a i ona jest tylko w jednym pokoju, co zdecydowanie jej sie nie podoba ;D
Trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo dobrze !
 
Do góry